صفحه اصلی / عمومی / در دوان نامزدی چه انتظاراتی پیش روی است؟

در دوان نامزدی چه انتظاراتی پیش روی است؟

در دوان نامزدی چه انتظاراتی پیش روی است؟

ایرانی نیوز

نامزدی خودش رویایی زیبایی داردو همچنین روزهای خوشی را برای همدیگر می سازید ولی نامزدی کردن بر این روند نیست که شخصی را درون شیشه قرار داد و کلیه ی رویاهای او را مال خودتان کنید

در زمان نامزدی یا خواستگاری بسیاری از انتظارات بیان می شود ولی نیمی از آنها مورد توجه قرار نمی گیرد.

بسیاری از افراد بعد از ازدواج تازه خود واقعیشان را نشان می دهند و انگار تا آن روز شبیه حبابی بوده اند که ترکیده است پس باید واقع بین باشید و خواسته های نامعقول و غیر منطقی نداشته باشید.

بعضی از آقایون یا خانمها بسیار عصبی هستند که این عدم کنترل روی عصبانیت عوارض بسیار زیادی در زندگی زناشویی ایجاد می کند. حتی این خشم در روابط زناشویی آنها تاثیر می گذارد. پس مهارت کنترل خشم در زندگی از ملزومات است.

افرادی که انتظاراتشان از دیگران بالا است بیش از اندازه بابت هر اشتباه کوچکی عصبانی می شوند. وقتی که به اهداف غیر منطقی خود نمی رسند بیشتر خشمگین می شوند و دچار استرس می شوند و در پی آن افسردگی را تجربه می کنند پس باید در کنترل خود از هر جهاتی مهارت داشته باشیم.

ازدواج هیچگاه موجب خوشبختی مرد یا زن نمی شود. بلکه باید یاد بگیرید خودتان به اندازه کافی خوشبخت و کامل باشید تا بتوانید این خوشبختی را با دیگری تقسیم کنید وگرنه ازدواج نه برای خوشبختی، نه شادی و نه سرگرم شدن است.

در ازدواج هرگز سعی نکنید همدیگر را کنترل کنید یا باعث تغییر همدیگر شوید بلکه دو طرف باید همدیگر را همانطور که هستند بپذیرند و به هم احترام بگذارند.

 

گرداورنده : ایرانی نیوز


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

کشف خزانه جنگی پر از طلا در انگلستان

کشف خزانه جنگی پر از طلا در انگلستان

اختصاصی «تابناک باتو» ـ پژوهشگران یکی از بزرگترین اکتشافات تاریخ باستان شناسی انگلستان را رسانه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *