آقای شهردار در قطعه کاغذی به ایشان تذکر دادند که حرمت ماه مبارک رمضان و جماعت روزه دار را مورد توجه قرار دهد، اما وی این قطعه کاغذ را به روی زمین پرت کرده و دوباره آب نوشید.

کد خبر: ۱۴۱۴
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۱

به گزارش بازتاب گهر  به نقل از سایت ندای ارومیــــه، نادر قاضی پور ضمن اشاره به مراسم افتتاح تقاطع غیر هم سطح میرزای شیرازی که در آخرین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد، اظهار کرد: آقایان و دوستان در مجموعه شهرداری زحمت کشیده و مراسمی برای افتتاح این پروژه برگزار کردند.

وی افزود: اما متاسفانه  برای برگزاری این مراسم از تهران خواننده آورده بودند و گویا مبلغ 20 میلیون به این خواننده نام آشنا پول پرداخت شده بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرماندهان انتظامی، استاندار محترم و سایر مسئولان نیز آنجا نشسته بودند، و ایشان در کمال پر رویی بر روی سن رفته و  روزه خواری کردند.

قاضی پور ادامه داد: پس از این اقدام، آقای شهردار در قطعه کاغذی به ایشان تذکر دادند که حرمت ماه مبارک رمضان و جماعت روزه دار را مورد توجه قرار دهد، اما وی این قطعه کاغذ را به روی زمین پرت کرده و دوباره آب نوشید.

وی تصریح کرد: خوشبختانه به محض تمام شدن این مراسم این خواننده به جرم روزه خواری در ملاء عام دستگیر شد و من همین جا از سردار محترم فرماندهی نیروی انتظامی تقدیر و تشکر میکنم. 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: علیزاده ارومیه 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
فاطمه
|
UNITED ARAB EMIRATES
|
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
0
0
باسلام وخسته نباشيدبه نظرمن شايدوي مشكلي داشته كه نتواسته روزه بگيردودرضم چون مسافره روزه براو واجب نيست

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: