در پایان نماز جمعه امروز شهرستان دورود، نمازگزاران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی کردند. 

کد خبر: ۱۶۱۸
تاریخ انتشار: جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۹

به گزارش بازتاب گهر، مردم شهرستان دورود ظهر امروز پس از پایان نماز جمعه در حمایت از پیروزی مردم غزه در جنگ با رژیم صهیونیستی از محل مصلی نماز جمعه تا میدان امام رضا(ع) راهپیمایی کردند.

نمازگزاران شهرستان دورود که در این مراسم حاضر بودند، با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا انزجار خود را از ستمگران جهان اعلام کردند.

حجت الاسلام سیدمحمدرضا طباطبایی نسب مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، حجت‌الاسلام رضا حقیان امام جمعه جدید شهرستان دورود، حجت‌الاسلام حسین رجایی‌پور امام جمعه پیشین شهرستان دورود، ماشاءالله نعمتی فرماندار شهرستان دورود و اعضای شورای تامین و اداری شهرستان دورود و جمعی از طلاب حوزه علمیه قم و شهرستان دورود در این مراسم شرکت و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند.

بسیجیان گردان‌های امام حسین(ع) و قدس با لباس‌های مخصوص و سربندهای لبیک یا قدس در این مراسم شرکت و پرچم‌های ایران، حزب الله و فلسطین را در دست داشتند.

در پایان قطعنامه‌ای در حمایت از مظلومان جهان و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان در باریکه غزه قرائت و حاضرین با سر دادن تکبیر موافقت خود را با آن اعلام کردند.

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: