فرمانده نیروی انتظامی دورود گفت: مأموران نیروی انتظامی شهرستان دورود در پی انجام یک عملیات در منطقه انگشته شهرستان دورود یک باند بزرگ سارقان مسلح و مواد فروش را متلاشی کردند.

کد خبر: ۱۶۶۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۷

به گزارش بازتاب گهر به نقل از تسنیم، هدایت اله حسنوند  گفت: از پاک سازی منطقه انگشته دورود از قاچاقچیان و سارقان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان خبر داد و اظهار کرد: منطقه انگشته پاک سازی شد و تعداد زیادی از سارقان و توزیع کنندگان مواد مخدر و کیف قاپ ها در این طرح نیروی انتظامی شهرستان دورود دستگیر شدند و به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان دورود عنوان کرد: در دو هفته اخیر طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در محلات هدف در شهرستان دورود آغاز شده است و این طرح همچنان ادامه دارد.

حسنوند تصریح کرد: در این طرح امنیتی انتظامی تعداد زیادی از سارقان و توزیع کنندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش که در برهم زدن نظم و آرامش عمومی جامعه دست داشته اند پس از کار اطلاعاتی شناسایی شده اند و توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده اند و به مراجع قضایی تحویل داده شده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود با اشاره به برنامه های اجرایی نیروی انتظامی در دورود خاطر نشان کرد: کشف سرقت های سالیان گذشته سارقان در دستور کار نیروی انتظامی شهرستان دورود قرار گرفته است و کار های خوبی نیز انجام شده است.

وی اظهار کرد: در این راستا یک سارق مسلح که در چند روز گذشته اقدام به سرقت 15 میلیون تومان از شهروندان کرده بود با کار اطلاعاتی انتظامی شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دورود از دستگیری دو قاتل فراری مسلح در شهرستان دورود خبر داد و تصریح کرد: پس از درگیری مسلحانه با قاتلان فراری توانستیم آن دو را دستگیر کنیم و به مراجع قضایی تحویل دهیم.

حسنوند عنوان کرد:  این دو قاتل فراری در سال 89 به بهانه انتقام جویی یک پیرمرد را به قتل رسانده بودند و پس از این که توسط نیروی انتظامی شناسایی شدند فرار کرده بودند.

وی با تشریح چگونگی دستگیری قاتلان فراری گفت: قاتلان که دو جوان 25 تا 30 ساله بودند در کوه های اطراف شهرستان دورود به صورت مسلحانه پنهان شده بودند که توسط نیروی انتظامی شهرستان دورود مخفیگاه آن دو شناسایی گردید و پس از درگیری مسلحانه بین قاتلان و مأموران نیروی انتظامی موفق شدیم آن ها را دستگیر کنیم.

وی افزود: قاتلان فراری پس از دستگیری توسط نیروی انتظامی به انجام جرم های دیگر اعتراف کردند.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: