بر اثر برخورد دو دستگاه سواری و یک کامیون در شب بارانی گذشته حد فاصل کیلومتر18 محور مواصلاتی ازنا به اراک 3 تن دردم جان باخته و2 نفر بشدت مصدوم شدند.

کد خبر: ۲۲۰۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۴

به گزارش بازتاب گهر و به نقل از ازناخبر، بر اثر برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری حامل مسافر و یک دستگاه نقلیه باری در محدوده زمانی ساعت 20 شب گذشته حد فاصل کیلومتر 18 جاده ازنا به اراک 3 تن از سرنشینان خودرو که از شهرستان دورود به سمت اراک در حرکت بودند در دم جان باخته و2 تن ازشهروندان ازنایی بشدت مجروح و جهت مداوا به بیمارستان امام علی ازنا اعزام شدند.

در این واقعه دلخراش که در شب های عزاداری ایام محرم رخ داده است، یکی ازخودروها حامل عباس ورمزیار مدیرآب وفاضلاب شهرستان ازنا بود که هنگامه راه دچار حادثه و بدلیل مصدومیت بالا وفقدان امکانات اورژانسی به شهرستان بروجرد اعزام شد.

اگر چه شرح واقعه حکایت از انحراف نقلیه باری دارد و پلیس درحال بررسی علت تصادف می باشد اما پرونده سیاه این جاده معیوب که معلوم نیست کی چوب خطش از مرگ هموطنانمان پر خواهد شد یا اینکه چه کسی قربانی بعدی خواهد بود، آیا خدایی ناکرده خانواده ای دیگر علاوه بر عزاداری ایام محرم بر عزای خانواده خودش باز خواهد نشست، علت را آشکار می کند.

این درحالیست که چندی پیش نیز در همین محور چند تن از عزیزان همشهریمان و از شهرهای همجوار در این جاده حادثه دیده و یا کشته شده اند.

ازناخبر

 

ازناخبر

ازناخبر

 

همین چندروز پیش بود که در همین محور خودروی پیکان براثر پاشیدن قیر در جاده دچار حادثه شد و با سر خوردن از جاده به پایین پرتاب شد.

ازناخبر

 

ازناخبر

ازناخبر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: