فقیهه سلطانی گفت: ازنایی ها مردمانی دوست داشتنی، خونگرم و با فرهنگ هستند. بیشتر مردم من را با نقش "آهو" می شناسند.

کد خبر: ۲۷۸۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۱

به گزارش بازتاب گهر و به نقل از ازنا خبر، فقیه سلطانی که بعنوان داور جشنواره اتودهای نمایشی به ازنا سفر کرد در گفتگوی اختصاصی با ازناخبر ضمن اشاره به کیفیت مکان برگزاری جشنواره اتودهای نمایشی گفت: از لحاظ مکانی و ظرفیت و تجهیزات سالن نمایش کیفیت مناسبی نداشت.

وی به گفته مسئولین و برگزار کنندگان ازنایی این جشنواره نیز اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به گفته های دست اندرکاران این جشنواره ، سالن مناسبی باید برای اینگونه جشنواره ها تدارک ببینند که امیدوارم در سال های آینده این مهم برطرف شود.

این بازیگر سینمای ملی ایران در ادامه به کیفیت شرکت کنندگان نیز اشاره کرد و افزود: افراد شرکت کننده در این جشنواره همه سعی خودشان را کردند و قابل تحسین بود اما جای کار بیشتری دارد.

سلطانی ادامه داد: این که راه دسترسی این عزیزان به سالن ها تئاتر حرفه ای دور است درست است و انتظاری بیشتر نمیرود اما اینترنت در همه جا هست و تئاتر هایی که امروزه فیلم برداری می شود و بر روی سایت ها قرار می گیرد می تواند کلاس آموزشی خوبی برای علاقمندان باشد، موفقیت در تئاتر در گرو تمرین و دیدن اجراهای گوناگون است.

ازناخبر

وی افزود: همه ی علاقمندان به سینما و تئاتر باید فعالیت های خود را پویا تر و با تمرین و پشتکار بیشتری کار کنند.

فقیهه سلطانی در پاسخ به سوال خبرنگار ازناخبر در خصوص مردم ازنا تاکید کرد: مردم شهرستان ازنا مردمی خونگرم، مهمان نواز ، با فرهنگ و دوست داشتنی هستند.

این داور جشنواره اتودهای نمایشی ازنا به نقش هایی که بازی کرده اشاره کرد و گفت: همه ی نقش هایی که بازی کرده ام را دوست دارم، معمولا نقشی را که دوست ندارم بازی نمی کنم، اما مردم مرا با "آهو" می شناسند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ازنا آهو 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: