قهرماني تيم لرستان در مسابقات بوكس

يم استان لرستان شنبه شب با كسب ۳۱ امتياز، دو مدال طلا و سه نقره قهرمان پنجمين دوره مسابقات بوكس نوجوانان كشور در اراك شد.

کد خبر: ۲۹۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۷

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نداي لررييس هيات بوكس استان مركزي به خبرنگار ايرنا گفت: تيم استان كرمانشاه با كسب ۲۰ امتياز، يك مدال طلا و دو نقره مقام دوم اين دوره از مسابقات را از آن خود كرد.
عليرضا عباسي افزود: تيم استان مركزي نيز با كسب ۱۹ امتياز، يك مدال طلا و يك نقره مقام سوم اين دوره از مسابقات را به دست آورد.
وي ادامه داد: در رقابت هاي انفرادي در وزن ۴۶ كيلوگرم مهدي صالحي از استان مركزي، در وزن ۴۸ كيلوگرم افشين اكبري از لرستان و در وزن ۵۰ كيلوگرم رضا صالحي از آذربايجان شرقي به مدال طلا دست يافتند.
وي افزود: در وزن ۵۲ كيلوگرم سالار مومي بند از توابع تهران، در وزن ۵۴ كيلوگرم
ناصر پورمحمد جاني از گيلان و در وزن ۵۷ كيلوگرم كامياب مرادي از كرمانشاه مدال طلا كسب كردند.
رييس هيات بوكس استان مركزي افزود: در وزن ۶۰ كيلوگرم مهرداد عبداللهي از سيستان و بلوچستان، در وزن ۶۳ كيلوگرم امير مرتضي پورموحد از قزوين و در وزن ۶۶ كيلوگرم يزدان احمدي از كرمان نفر اول اين اوزان شدند.
وي گفت: در وزن ۷۰ كيلوگرم محمدجواد ستاري از قم، در وزن ۷۵ كيلوگرمامير حسين يوسفوند از لرستان، در وزن ۸۰ كيلوگرم علي جمالي از چهارمحال وبختياري و در وزن بالاي ۸۰ كيلوگرم سيد محمد هاشمي از مازندران مدال طلاي اين دوره از مسابقات نوجوانان كشور را كسب كردند.
رييس هيات بوكس استان مركزي خاطرنشان كرد: هم چنين در وزن ۴۶ كيلوگرم عبدالجبار جمال زاده از سيستان وبلوچستان، در وزن ۴۸ كيلوگرم سجاد يوسفي از مازندران و در وزن ۵۰ كيلوگرم نويد چاردنگي از خوزستان به مدال نقره دست يافتند.
عباسي افزود: در وزن ۵۲ كيلوگرم محمد واحدي از كرمانشاه، وزن ۵۴ كيلوگرم
عليرضا اسكيني از لرستان و در وزن ۵۷ كيلوگرم محمد امين زاده از لرستان مدال نقره كسب كردند.
وي افزود: همچنين در وزن ۶۰ كيلوگرم محمدرضا مرادي مقدم از لرستان، در وزن ۶۳ كيلوگرم عليرضا ارژنگ از كرمانشاه و در وزن ۶۶ كيلوگرم اميررضا شعباني زاده از استان مركزي به مدال نقره دست يافتند.
رييس هيات بوكس استان مركزي گفت: در وزن ۷۰ كيلوگرم ميثم قشقايي از خراسان شمالي، در وزن ۷۵ كيلوگرم ميلاد قاسمي از زنجان، در وزن ۸۰ كيلوگرم امير بدلي از البرز و در وزن بالاي ۸۰ كيلوگرم رامين نجات اصل از آذربايجان شرقي مدال نقره پنجمين دور مسابقات بوكس نوجوانان را از آن خود كردند.
عباسي افزود: در وزن ۴۶ كيلوگرم مهدي اكرمي از كرمانشاه و محمد جباري از تهران، در وزن ۴۸ كيلوگرممحمد عبداللهي از آذربايجان غربي و حميدرضا كاربر از همدان و در وزن ۵۰ كيلوگرم ابوالفضل باختر از قم و مهدي سبزمكان از البرز به مدال برنز اين دوره از مسابقات دست يافتند.
وي گفت: در وزن ۵۲ كيلوگرم عبدالمطلب جرجاني از گلستان و كامران ياسمي فرد از لرستان، در وزن ۵۴ كيلوگرم سيد محمدحسين ميرنظامي از استان مركزي و امير حسين ملكي از كيش، در وزن ۵۷ كيلوگرمامير حسين قلندرلكي از البرز و علي دين كاني از فارس موفق به كسب مدال برنز اين دوره از مسابقات بوكس شدند.
رييس هيات بوكس استان مركزي بيان كرد: همچنين در وزن ۶۰ كيلوگرم علي مهران فرد از كهكيلويه وبويراحمد و اميرحسين قنبري از استان مركزي، در وزن ۶۳ كيلوگرم مهدي اميري از لرستان و ياسر ريگي از سيستان وبلوچستان و در وزن ۶۶ كيلوگرم يونس فرايان از قم و كيانوش مقدم از البرز مقام سوم اين مسابقات را كسب كردند.
عباسي ادامه داد: در وزن ۷۰ كيلوگرم نادر قنبري از گيلان و سير آرمين حسيني از كرمانشاه، در وزن ۷۵ كيلوگرم علي جليلوند از قم و صلاح ميراكي از كردستان، در وزن ۸۰ كيلوگرم محمدرضا صباحي از توابع تهران و سينا توتونچي از آذربايجان غربي و در وزن بالاي ۸۰ كيلوگرم عارف مرادي از استان مركزي و رضا برومندفر از كيش به مدال برنز اين دوره از مسابقات دست يافتند.
پنجمين دوره مسابقات بوكس قهرماني نوجوانان كشور با حضور ۱۸۹ ورزشكار در ۱۳ وزن از ۳۰ استان از ششم شهريور ماه در مجموعه ورزشي شهداي پنجم مرداد اراك آغاز شده بود.

نویسنده : ---

مطالب مرتبط:
برچسب ها: --- 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: