رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: در ایام نوروز، 13 تصادف در جاده های شهرستان بروجرد رخ داد.

کد خبر: ۲۹۴۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۳

به گزارش بازتاب گهر به نقل از ایرنا "محمد کرمی" افزود: این تصادفات رانندگی که توسط نیروهای امداد جاده ای جمعیت هلال احمر بروجرد امداد رسانی شدند، منجر به کشته شدن یک نفر و مصدومیت هفت نفر شدند.

وی اظهار کرد: 138 مورد اسکان، 127 مورد درمان سرپایی و شش مورد اعزام به مراکز درمانی از اقدامات سه پایگاه امداد جاده ای هلال احمر در ایام نوروز می باشند.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد چهار مورد رهاسازی و توزیع 191 بسته موادغذایی خشک بین مسافران را از دیگر اقدامات هلال احمر در این ایام عنوان کرد و افزود: پایگاه های امداد جاده ای بروجرد از 25 اسفندماه در سه محور بروجرد- خرم آباد، بروجرد- همدان و بروجرد- اراک فعال شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح راهنمای مسافران نوروزی از 27 اسفند ماه تا 15 فروردین ماه در بروجرد گفت: دو پایگاه راهنمای مسافر در میادین زایران کربلا و آیت الله بروجردی امسال 22 هزار و 729 مسافر را راهنمایی کردند.

کرمی توزیع هفت هزار و 435 نسخه بروشور و نقشه راهنما و توزیع پنج هزار و 265 محصول فرهنگی را از اقدامات پایگاه های راهنمای مسافران خواند و افزود: 583 کودک در این طرح از فضای دوستدار کودک بهره مند شدند و 762 مسافر در پایگاه سلامت، فشار و قند خون خود را بررسی کردند.

وی اجرای طرح سحاب را از دیگر اقدامات جمعیت هلال احمر در نوروز امسال عنوان کرد و گفت: امدادگران در این طرح با گشت زنی در سطح شهر به راهنمایی و خدمات رسانی به 120 مسافر نوروزی در زمینه های مختلف شتافتند.

رییس جمعیت هلال احمر بروجرد افزود: در طرح راهنمای مسافران نوروزی، 12 نیروی جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی در دو پایگاه مستقر بودند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: تصادف 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: