مسئول بسیج دانش آموزی دورود:

همزمان با شهاد ت امام موسی کاظم (ع) و هفته بزرگداشت مقام معلم، مسئولان شهرستان دورود به همراه مدیریت وکارکنان اداره آموزش و پرورش ،جمعی از معلمان و دانش آموزان شهرستان دورود با حضور در گلزار شهدای دورود با آرمان های والای شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

کد خبر: ۳۶۷۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۸

 

امام جمعه دورود

 

به گزارش بازتاب گهر؛ همزمان با شهادت امام موسی کاظم (ع) و هفته بزرگداشت مقام معلم، مسئولان شهرستان دورود به همراه مدیریت وکارکنان اداره آموزش و پرورش ،جمعی از معلمان و دانش آموزان شهرستان دورود با حضور در گلزار شهدای دورود با آرمان های والای شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند.

مسئول بسیج دانش آموزی دورود در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت بمناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع) وهمچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطر استاد شهید والا مقام مرتضی مطهری گفت: امروز به همراه شما دانش آموزان در گلزار شهدای شهرستان دورود حاضر شدیم تا درود بفرستیم به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای فاجعه ی منا و بگوییم که معلم های واقعی شهدا بودند که به همه ی ما درس ایثار و شهادت و از خود گذشتگی را یاد دادن تا ما امروز با سربلندی و آزادی و با افتخار از آنها یاد کنیم.

 

عزت قائدرحمتی در ادامه افزود: بهترین معلم  شهدا هستند،معلم هایی که اهل شعار،ریا و تزویر نبودند و در عمل جانانه جنگیدن و با رفتار و کردار خود بهترین درس را به ما دادند.الان که ما اینجا ایستادیم و با امنیت و آرامش در حال زندگی کردن هستیم خیلی ها جان خود را کف دستانشان گرفتند و در حال محافظت از مرزها و کشور هستند.

 

وی در ادامه گفت: از خداوند منان خواستاریم که توفیق بندگی و همچنین توفیق ادامه دادن راه شهدا را به ما عنایت بفرمایند تا بتوانیم زمینه سازان خوبی برای ظهور حضرت مهدی (عج) و سربازان خوبی برای امام خامنه ایی (مدظلله)باشیم.

 

غبار روبی مزار شهدا در دورود

 

غبار روبی مزار شهدا در دورود

 

 

 

غبار روبی مزار شهدا در دورود

 

غبار روبی مزار شهدا در دورود

 

 

 

غبارروبی مزار شهدا دورود

انتهای پیام/

نویسنده : ابراهیم پولادوندی

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: