رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دورود بیان کرد؛

خوشنویسان برتر لرستان در تاریخ ششم تیر ماه با حضور در مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد دورود با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

کد خبر: ۳۸۶۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷

اداره ارشاد دورود/احمد قائدرحمتی

به گزارش بازتاب گهر؛ احمد قائدرحمتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از برگزاری مسابقه خوشنویسی در سطح استان خبر داد و در ادامه افزود : قصد داریم به مناسبت فرا رسیدن شب های قدر از خوشنویسان برتر استان دعوت کنیم تا با نگارش سوره ی قدر با یکدیگر به رقابت بپردازند.

احمد قائدرحمتی در خصوص زمان و مکان برگزاری این مسابقه گفت: با هماهنگی های صورت گرفته خوشنویسان برتر لرستان در تاریخ ششم تیر ماه با حضور در مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد دورود با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

قائدرحمتی با بیان اینکه این مسابقه در دو رشته ی شکسته و نستعلیق بین شرکت کنندگان برگزار می شود تاکید کرد: این رقابت در دو رشته شکسته و نستعلیق برگزار خواهد شد و با توجه به ظرفیت موجود و تمهیدات اندیشیده شده از هر شهرستان تنها 2 هنرمند می تواند در مسابقه شرکت کنند که در انتها با اهداء جایزه از شرکت کنندگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص هدف از برگزاری این مسابقه گفت:از برگزاری این مسابقه دو هدف والا داریم،با توجه به اینکه پرداختن به مضامین و تعالیم قرآنی در اولویت کارهای فرهنگی است پس به منظور فراگیری و انس با مفاهیم قرآنی و گرایش هنرمندان به این زمینه، از اصلی ترین اهداف ما در برگزاری این مسابقه می باشد.

 

انتهای پیام/ 

نویسنده : ابراهیم پولادوندی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: