نماینده مردم دورود و ازنا

عباس قائدرحمت، عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: کمیته لازم برای تفحص از سازمان تامين اجتماعي تشکیل شده و یک کمیته مسئول تحقیق از تأمین اجتماعی و یک کمیته هم به ریاست آقای محجوب در بحث ستادی تفحص از شستا مسئول شده‌اند و کمیته‌ای دیگر هم موضوع درمان را برای شفاف‌سازی دنبال می‌کنند. 

کد خبر: ۴۰۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۷

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني نداي لر نماینده مردم دورود و ازنا در خانه ملت با تاکید بر اینکه تا نتایج تفحص قطعی نشوند نمی‌توانیم درباره آن اطلاعات بیشتری ارائه دهیم تصریح کرد: نتایج تفحص پس از شفاف سازی، طبق آیین‌نامه داخلی مجلس اطلاع‌رسانی می‌شود.  

 

 

 

وی با اشاره به مفقود شدن ۲۰ هزار صفحه گزارش تامین اجتماعی در دولت گذشته اظهار داشت: باید روشن شود که چه فرد یا افرادی می‌توانند اسناد اداری را مفقود کنند؟ این موضوع جدی است و مدیری که تا زمان مفقود شدن اسناد مسئول بوده، باید جوابگو باشد.  

 

 

 

قائدرحمت خاطرنشان کرد: این خلع اسناد جرم است و کمیته تحقیق و تفحص این موضوع را پیگیری خواهدکرد و اگر اعتباری به درستی اختصاص نیافته یا اسنادی نابود شده باشد. اگر سوء مدیریتی درمیان باشد یا اختلاس مالی وسط باشد  پس از روشن شدن واقعیت‌ها مردم را در جریان قرار خواهیم داد.  

 

 

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه به دلیل تغییر دولت، مدیران گذشته تأمین اجتماعی تغییر کرده‌اند و مدیران جدید جایگزین شده‌اند افزود: در صورت جابه‌جا شدن مدارکی در این سازمان، هرکجا اسنادی جابه‌جا شده باشد، مدیران جدید به کمیته تحقيق و تفحص مجلس، اطلاع‌رسانی می‌کنند، چرا که طبق قانون مشخص شده هر سند و مدرکی تا چه مقطع زمانی باید حفظ و نگهداری شود و کسی حق از بین بردن آن‌ها را ندارد.

 

 

قائدرحمت با بیان اینکه مسئول مفقود شدن ۲۰ هزار صفحه از گزارش تفحص از تامین اجتماعی خود سازمان است گفت: مدیران این سازمان که اسناد را تحویل گرفته‌اند مسئول پاسخگویی هستند و باید مشخص شود که این اسناد به چه دلیل مفقود شده و موضوع اصلی از چه قرار است ضمن اینکه با متخلفان برخورد قضایی خواهد شد.    

نویسنده : ---

مطالب مرتبط:
برچسب ها: --- 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: