مدال شجاعت و افتخار دادن به همچون سليماني هايي پيش كش ، لطفا اين قهرمانان ملي  و اسوه هاي مقاومت و تامين كنندگان امنيت ايران عزيز را را تحريم نكنيد و آب در اسياب دشمنان اين مرز و بوم نريزيد.

کد خبر: ۴۴۳۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

خود تحریمی

به گزارش بازتاب گهر؛با توجه به ركود حاكم بر اقتصاد كشور و تعطيلي پي در پي كارخانه ها و صنايع بزرگ و كوچك و عدم چرخيدن چرخ زندگی مردم ، مهم ترين دستاوردي كه تدبير طلبان براي خود قائل اند ، به سرانجام رساندن برجام است .

اينكه بر روي كاغذ ، برجام به نفع چه طرفي نگاشته شد بحث مفصلي مي طلبد چرا كه فكت شيت هاي متفاوت  صادر شده  ، از سوي وزارت خارجه ايالات متحده و دستگاه ديپلماسي ايران  ، راه هر گونه تفسير متفاوت را باز گذاشته است اما در هر حال ان شاءالله كه " ميش "است .

ولي وقتي اجراي  " توافق لوزان " را نظاره گر هستيم كار از انشااله  و ماشااله كمي فراتر مي رود .

تا ديروز كه مبادلات الكترونيكي كشور با جامعه جهاني به علت عدم بازگشايي سوئيفت مختل بوده است و كماكان ادامه دارد .

خود تحریمی

 هدف اجراي برجام رفع همه تحريم ها بود تا اگر چرخ سانتريفيوژها نمي چرخد لااقل چرخ اقتصاد بچرخد ؛ اجراي توافق با ١+٥ از انجا عجيب تر مي شود كه تحريم هاي بين المللي كه برداشته نشد،  " هيچ  " ، برخي از بانك هاي ايراني هم به صف تحريم كنندگان مقامات و سازمان هاي دفاعي جمهوري اسلامي برامده اند .

حال اين پرسش مطرح است ، كه ايا به بهانه اجراي FATF ، تحريم اشخاص ايراني  كه سرامد ايشان حاج قاسم سليماني است توسط بانك هاي داخلي كار صحيحي است ؟

ايا اساسأ مي توان به كشوري همچون امريكا اعتماد كرد ؟

ايا خودزني هاي صورت گرفته در كشور ، از بتن ريختن در راكتور هسته ايي تا تحريم  سپاه و مراكز نظامي ، مقرون به صرفه است .

وقتي در سال ٦٧ كاپيتان راجرز امريكايي ناخداي بي خداي ناو وينسس هواپيماي مسافربري ايران را هدف قرار داد و خون فرزندان و زنان و مردان ايراني را پايمال كرد خود غمي بزرگ بود ؛ ولي غم بزرگ تر ان بود كه وقتي راجرز به امريكا بازگشت مدال شجاعت و نشان افتخار به ايشان اعطاء شد .

نظر نگارنده اين است كه اگر حاج قاسم سليماني تا امروز شهيد نشده است تا به سرعت خياباني يا پلي را به نام ايشان مزين كنيم خواست خدا بوده تا همچنان از اين فرمانده روزهاي سخت بهره ها ببريم .

مدال شجاعت و افتخار دادن به همچون سليماني هايي پيش كش ، لطفا اين قهرمانان ملي  و اسوه هاي مقاومت و تامين كنندگان امنيت ايران عزيز را را تحريم نكنيد . و اب در اسياب دشمنان اين مرز و بوم نريزيد .

 

 

 

 

 روح اله لک علی آبادی

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
0
1
خداوند این افراد شجاع ٬ باهوش ٬ عمل گرا و دلیر کشور مان را در پناه خود حفظ نماید
پاسخ ها
نادری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۲
حق همیشه پیروز است


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: