یادداشت؛

احمدی نژاد بايد شک و ترديد را رها كرده و وسوسه تكيه زدن بر كرسی كاخ سعدآباد را به فراموشی بسپارد.

کد خبر: ۴۴۸۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۴

به گزارش بازتاب گهر؛ محمود احمدي نژاد كه در رقابت های دور نهم رياست جمهوری ، با شعارهای انقلابی و جهادی توانست اعتماد مردم را كسب كند و به عنوان پديده ايی نو ظهور سكان دولت را بر عهده بگيرد ، تلاش كرد تا كم و بيش با اعتماد به توان ملی و جوانان و توجه به قشر ضعيف جامعه برای خود آبرويی دست و پا كند .

اما در دولت دهم ، شيوه كار احمدی نژاد تغيير كرد . او حالا تصورش اين بود كه به قهرمانی بی بديل تبديل شده است و نيازی به پشتوانه حزبی ندارد ، تا جايی كه عقربه های قطب نمايش كمی به انحراف كشيده شد و اردوی خود را از اصولگرايان عقل گرا جدا كرد ؛ او در حلقه ايی از دوستان، خود را محصور كرد.

يازده روز خانه نشينی احمدی نژاد كه هيچ گاه از سوی ايشان تاييد نشد ضربه ای سخت به اعتماد جوانان انقلابی بود.

حالا او در دولت نهم و دهم دو كارنامه بسيار متفاوت دارد ، يكی پركار و بی حاشيه و ديگری با حواشی ناپسند.

درهر حال او  توانست با اجرای مسكن مهر و دادن يارانه به قشر كم برخوردار جامعه و رونق بازار  ، سبد رای خود را كمی سنگين كند.

ولی رييس دولت دهم بايد بداند اداره كشور نياز به يک پشتوانه ديپلماتيک  و حزبی دارد كه متاسفانه ايشان با پشت كردن به هم حزبی های خود ، ديگر از اين موهبت سياسی برخوردار نيست . اما بدون شك سبد رای احمدی نژاد در جای خود باقی است ؛ اين بار نوبت اوست تا خود را از محاصره دوستانش برهاند و از اين پتانسيل ، برای فرد شايسته ديگری كه مورد قبول عقلای قوم است استفاده كند ، شايد كه آب رفته به جوی باز گردد .

او نبايد فراموش كند كه اگر حمايت اصولگرايان در دور نهم انتخابات نبود او هرگز از - ميدان هفتاد و دو- نارمك به صندلی پاستور نمی رسيد .

آيا احمدی نژاد  از سبد رای خود به خوبی استفاده می كند و يا اينكه با بی برنامگی اين پتانسيل هرز می رود؟

 

 

انتهای پیام/

نویسنده : روح اله لک علی آبادی

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: