مدیر کل اسبق نهاد کتابخانه های استان در گفت وگو با سفیرافلاک:

مدیر کل اسبق نهاد کتابخانه های استان گفت: کسی که حرف دل و عمل آن یکی نباشد شائبه منافق بودن دارد؛ باید صریح  و با شناسنامه صحبت کنیم نمیتوانیم بگویم تشنه هستیم و بعد کورزه را بشکنیم.

کد خبر: ۴۵۹۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۷

برگزاری تئاتر " لیلی نام تمام دختران ایران زمین" اشتباه بود/ در هیچ کجای دنیا با ارزش های معنوی شوخی نمی شود

به گزارش بازتاب گهر؛ به نقل از سفیر افلاک تیمور احمدوند؛ مدیر کل اسبق نهاد کتابخانه های استان در گفت وگو با سفیرافلاک در خصوص برگزاری تئاتر " لیلی نام تمام دختران ایران زمین" گفت: به عنوان یک بیننده  برگزاری این تئاتر کار اشتباهی بود چرا که نباید نسبت به ارزش های جامعه بی توجه باشیم.

 

وی گفت: ما اگر برای مخاطبین کار می کنیم باید رضایت و احساسات مخاطبین را هم در نظر بگیریم.

 

احمدوند با بیان اینکه در هیچ جایی از دنیا با ارزش های معنویی و فرهنگی مخاطبین و مردم شوخی نمی شود؛ افزود: متاسفانه برخی از مدیران در جریان فرهنگی معلولی که وجود دارد منفعل عمل می کنند, واقعیت این است که ما در حال گذر از سنت به مدرنیته هستیم و اگر هرچه با سلامت بیشتری این دوره را طی کنیم و بتوانیم در عرصه فرهنگ از  ابزارهایی مانند هنر  استفاده کنیم هر چه سالم تر و سریعتر به بلوغ فرهنگی و  هم سان سازی بهتری در جامعه فرهنگی خواهیم رسید.

 

مدیر کل اسبق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تاکید بر اهمیت به ارزش های معنوی و فرهنگی در جامعه گفت: مشکل ما توقع غلط و تلقی ناصحیح از هنرمند و جامعه است که این عدم تلقی صحیح باعث ایجاد تقابل می شود.

 

احمدوند با بیان اینکه باید به یک تعریف مشترک از فرهنگ و هنر در جامعه برسیم اظهار کرد:در جامعه ای که جناح های سیاسی برای پیروزی تعریف های نامتعارفی از فرهنگ و هنر می کنند   بدعت گذاری فرهنگی اتفاق می افتد و این مردم هستند که ضرر می کنند  وگرنه مسئولین فقط چند سالی در این پست ها ماندگار هستند.

 

وی افزود:  مردم خیمه و ستون نظام هستند پس ما نمی توانیم بدون توجه به احساسات مردم صحبت کنیم ما خادم مردم هستیم و وقتی مردم مخالف موضوعی هستند پس دلیلی برای مقاومت وجود ندارد.

 

مدیر کل اسبق نهاد کتابخانه های استان با تاکید بر اینکه هیچ گاه ستون های نظام زیر سایه ولایت فقیه نمی لرزد بیان داشت: کسی که بخواهد در این بین  شیطنت کند خود آسیب می بیند، مردم پشتیبان جریان ولایت هستند و با تاثیر از سیره ائمه اطهار(ع)خوب هدایت شده اند.

 

احمدوند با اشاره به اینکه باید از تاریخ عبرت گرفت افزود: عده ای در زمان پیامبر(ص) مسلمان اما بعداً منافق شدند و عده ای هم توبه کردند؛ اما پیامبر اکرم (ص)هیچ گاه در زمان تصمیم گیری ها و مشورت کردن سراغ کسانی که سو سابقه سیاسی داشتند، منافق و یا تواب بودن نمی رفت ما هم باید مواظب این موضوع باشیم.

 

وی گفت: کسی که حرف دل و عمل آن یکی نباشد شائبه منافق بودن دارد؛ باید صریح  و با شناسنامه صحبت کنیم نمیتوانیم بگویم تشنه هستیم و بعد کورزه را بشکنیم؛ قضاوت ها را باید به دست مردم بدهیم مردم همیشه خوب قضاوت می کنند.

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: