نماینده مردم دلفان و سلسله:

جای بسی تاسف است که مدیر کل ارشاد اسلامی یک استان در مقام دفاع از نمایشی تمام قد می ایستد که در آن به وضوح، ارزش های دفاع مقدس و شهدا و ايثارگران به سخره گرفته و با ارزش ترین گزاره های مورد وفاق ملت انقلابی از زاویه ای  موهوم و غیر مرتبط و غیر اخلاقی پردازش شده است.

کد خبر: ۴۶۴۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۷

حاشیه‌سازی و فحاشی مدیرکل ارشاد لرستان به دلسوزان نظام، سابقه‌دار است/ با حنان برخورد قاطع صورت نگیرد، هنجارشکنی ادامه خواهد داشت

به گزارش بازتاب گهر؛ چندی پیش به بهانه‌ بزرگداشت هفته دفاع مقدس تئاتری با عنوان"لیلی نام تمام دختران ایران زمین است"در سالن ارشاد اسلامی استان لرستان به نمایش درآمد که باعث اعتراض قشر وسیعی از جامعه ی مومن و دغدغه مند شد.

 

مدیر کل ارشاد اسلامی استان نیز با دفاع تمام قد از این تئاتر موهن ،منتقدان را به سیاسی کاری،نفهمیدن زبان هنر و ... متهم کرد.

 

علی رستمیان نماینده مردم  دلفان و سلسله در مجلس شورای اسامی در واکنش به این موضع  یادداشتی را نوشته است که شما را به  مطالعه آن دعوت می کنیم..

 

عکی علی رستمیان

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 اجرای نمایش وهنی و بی اساس " تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارد" در استان لرستان که متاسفانه در آن به مقام شامخ شهدا و ايثارگران اهانت شده است دل هر شیعه شیفته اهل بیتی را می آزارد.

 

بدتر از چنین نمایش موهن و غیر هنری ، حمایت و دفاع تمام قد مدیرکل  محترم ارشاد اسلامی  استان لرستان حميدرضا حنان از این تئاتر است که لزوم واکاوی همه جانبه زوایای این حرکت فتنه انگیز و بررسی آگاهانه و دقیق علل ایجادی و اهداف و اغراض مسببین امر را برای ملت شهید پرور مخصوصا شهروندان لرستانی دوچندان می کند.

 

ملت انقلابی ایران عزیر اسلامی به نیکی آگاهند که ارادت به مقام والای شهدا و ايثارگران  منحصر به طیف و گروه و طبقه سیاسی خاصی نیست و هر مسئولی در نظام مقدس اسلامی انتسابش به شهدا و ايثارگران را زرین ترین گزاره تفاخر خویش دانسته و به آن می بالد و به قول مقام معظم رهبری مدظله العالی :" تا امروز هیچ قدرتی نتوانسته است دل های مردم را از محبت امام رحمه الله علیه و یاد و تعظیم و تجلیل شهدا ، شهادت و ارزش های انقلابی خالی کند."

 

 اینجانب " علی رستمیان" نماینده مردم شهیدپرور حوزه انتخابیه دلفان و سلسله  و عضو ناظر مجلس در شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت ضمن محکوم کردن چنین حرکت زشت و نگران کننده ای ، نکاتی را به عنوان مطالبه  ملت شهید پرور و نمایندگان مردم در  خانه ملت در این باب متذکر و  برخورد صریح و عاجل با عوامل هنجار شکن را از مراجع ذی صلاح خواستارم.

 

 1- هنجار شکنی و حاشیه سازی حميدرضا حنان در اداره کل ارشاد اسلامی لرستان و فحاشی ایشان به دلسوزان انقلاب  و ارزش های ملت فهیم  مسبوق به سابقه بوده و این نخستین بار نیست که  ایشان با حرف ها و جبهه گیری های ناصواب "حاشیه سازی" کرده و مراتب آزار دلسوزان انقلاب را ایجاد کرده است. اگر برخورد قاطعی با ایشان صورت نگیرد قطعا این آخرین هنجار شکنی  شیخ نخواهد بود.

 

 2- جای بسی تاسف است که مدیر کل ارشاد اسلامی یک استان در مقام دفاع از نمایشی تمام قد می ایستد که در آن به وضوح، ارزش های دفاع مقدس و شهدا و ايثارگران به سخره گرفته و با ارزش ترین گزاره های مورد وفاق ملت انقلابی از زاویه ای  موهوم و غیر مرتبط و غیر اخلاقی پردازش شده است. آیا چنین کنش ناصواب و متهورانه ای در تضاد با منویات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ و پاس داشت ارزش ایثار و شهادت نیست؟! مگر نه این است که معظم له در این باب می فرمایند: باید یاد ، حقیقت و خاطره شهادت را در مقابل طوفان تبلیغات دشمن نگه داشت."  آیا این کنش و نگاه ضد ارزش به مقوله هنر و دفاع مقدس توسط یک مقام ارشد استانی در تضاد با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهنمود های مقام معظم رهبری نیست؟!

 

 3- انتظار می رود دولت محترم، مدیر ارشد استان جناب مهندس بازوند و معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستات و همه مراجع قضایی و امنیتی مخصوصا دادگاه ویژه روحانیت ضمن ورود به قضیه مراتب قانونی را تا روشن شدن همه زوایای آن پیگیری و برخورد قاطع با خاطیان امر  انجام و تسکینی باشند بر آلام پیش آمده.

 

 والسلام علی المتقين. علی رستمیان نماینده مردم دلفان و سلسله، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی و عضو ناظر مجلس در شورای عالی فرهنگ ایثار و شهادت.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: دلفان امروز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: