بعد از حضور مدیر کل آموزش و پرورش در شهرستان دورود امید ها برای به کار گیری نیروهای بومی این شهرستان قوت گرفت ولی گویا باز هم عملی نشد.

کد خبر: ۴۷۵۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲

به گزارش بازتاب گهر؛ پس از حضور مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در نشست شورای آموزش و پرورش امیدها برای جذب نیروهای بومی در شهرستان قوت گرفت ولی برخی از مربیان که دارای شرایط جذب هستند همچنان بلاتکلیف و با اعلام این خبر که ما جمعی از نیروهای پیش دبستانی که چند سال سابقه کار داشتیم و اکنون از دیوان عدالت اداری برای ما رای صادر شده است که دعوت به کار شویم اما متاسفانه از اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر کل جلوی کار ما گرفته شده و این در حالی است که از اول مهر ماه تا کنون حدود 60 نفر نیروی غیر بومی از شهرستانهای کوهدشت و نورآباد به شهرستان دورود آمده اند و مشغول بکار شده اند.

این اتفاق و بی توجهی به نیروهای بومی شهرستان در حالی اتفاق می افتد که چندی پیش نماینده شهرستان دورود از حضور نیروهای غیر بومی گلایه کرده و حضور آنها در شهرستان را باعث آسیب رسیدن به سطح علمی دانش آموزان دانسته ولی با وجود این همه تاکید نیروهای پیش دبستانی همچنان بلاتکلیف و سر گردان هستند.

 

سوالی منطقی بدون پاسخ:

چرا وقتی نیروی های بومی شهرستان دورود دارای شرایط جذب در مدارس می باشند از دیوان عدالت اداری کشور حکم گرفته اند که مشغول به کار شوند ولی همچنان شاهد حضور غیر بومی ها در شهرستان هستیم؟

 

پایگاه اطلاع رسانی بازتاب گهر تا به نتیجه رسیدن این بی عدالتی در حق شهروندان دورودی پیگیری خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: