ساعتی قبل یک دستگاه موتور سیکلت با کامیون بنز در میدان جانبازان دورود برخورد و منجربه مصدوم شدن سرنشین موتور سیکلت می شود.

کد خبر: ۴۷۵۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱

تصادف دردناک یک کامیون با موتورسیکلت در دورود

به گزارش بازتاب گهر؛ سروان مجتبی بیرانوند کارشناس پلیس راهور در گفتگو با خبرنگار حوادث بازتاب گهر در تشریح جزییات این حادثه گفت: ساعتی قبل یک دستگاه موتور سیکلت با یک دستگاه کامیون بنر در میدان جانبازان شهرستان دورود برخورد کرد.

وی در ادامه افزود: متأسفانه در پی وقوع این حادثه سرنشین موتور سیکلت از ناحیه پای راست دچار آسیب شد و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

این کارشناس پلیس با اشاره به علت این حادثه خاطر نشان کرد: در بررسی های اولیه علت این حادثه، تغییر مسیر ناگهانی موتور سیکلت اعلام شده که به دنبال بررسی بیشتر هستیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

بیرانوند در پاسخ به سوال خبرنگار که علت خاموش بودن چراغ راهنمای میدان جانبازان که باعث هرج و مرج در تردد خودرو های ان نقطه حساس شده است افزود: میدان جانبازان چون ورودی و خروجی های زیادی دارد نیازمند نصب دوربین است که نامه نگاری ها برای نصب دوربین انجام شده و امیدواریم به زودی نصب شود.

وی در ادامه افزود: اگر کسی از چراغ قرمز رد شود و مامور در محل نباشد تشخیص اینکه متخلف کیست و چراغ قرمز را چه کسی عبورکرده امکان پذیر نیست و از طرفی نیازمند حداقل پنج نیرو می باشد که در توان شهرستان نیست.

 

سخنی با مسئولین

علی رغم اینکه دیروز گزارشی با عنوان "چراغ راهنمایی که راهنما نیست" در پایگاه خبری بازتاب گهر منتشر شد ولی متاسفانه اقدامی جهت برطرف کردن هرج و مرج در میدان جانبازان صورت نگرفت و عصر امروز سجاد دهقان، جوان 23 ساله دورودی در برخورد با کامیون دچار آسیب شد و خانواده ای را نگران کرد.

 

علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد، تا اتفاقی دیگر رخ نداده است لطفا به فکر باشید.لطفا

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: