فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت:به علت بارندگی که از شب گذشته تا امروز ادامه داشت،آسفالت خیابان هفتم تیر نشست کرد و کانال جمع آوری آب های سطحی وفاضلاب کوی سازمانی ها مسدود شد.

کد خبر: ۴۸۸۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴

بارندگی دو کانال فاضلاب پلدختر را تخریب و مسدود کرد/پلدختر با18میلی متر بیشترین بارندگی ها را در لرستان داشت

به گزارش بازتاب گهر؛ نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر اظهار داشت:بر اثر بارش های شب گذشته و امروز ،آسفالت خیابان هفتم تیر به طول50متر نشست و کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه سازمانی ها مسدود شد.

وی بیان کرد:بلافاصله نیروهای شهرداری،راهنمایی و رانندگی و آب وفاضلاب در خیابان هفتم تیر  حضور پیدا کردند و اقداماتی جهت جلوگیری از نفوذ آب به مغازه های اطراف را انجام دادند.

دستیاری عنوان کرد:بلافاصله موضوع را از طریق اصلانی معاون عمرانی استاندار و مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب لرستان پیگیری کردیم .

نشست خیابان7تیر پلدختر

وی تصریح کرد:از طریق شرکت آب وفاضلاب شهری استان نسبت به تهیه لوله مورد نیاز برای انجام لوله گذاری این محل هماهنگی های لازم صورت گرفت ومهندس کرموند مدیر عامل شرکت نسبت به رفع این مشکل قول مساعد داد.

نماینده عالی دولت در پلدختر عنوان کرد:تا اطلاع ثانوی تردد وسائل نقلیه از این خیابان ممنوع و رانندگان می توانند از طیق پل شهدای دولت به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

جهانگیر اکبری شهردار پلدختر با اشاره به قدمت 40ساله این کانال گفت:کانال فاضلاب وجمع آوری آب های سطحی خیابان هفتم تیرماه به دلیل فرسودگی و بارندگی های امروز تخریب شد.

نشست خیابان7تیر پلدختر

وی با بیان اینکه برای ترمیم و باسازی این کانال 4میلیارد ریال نیاز است بیان کرد:عملیات اولیه فنی برای خاک ریزی توسط شهرداری انجام شد و پس از بررسی دقیق علت نشست آسفالت با همکاری فرمانداری و شرکت آب وفاضلاب نسبت به لوله گذاری و ترمیم کانال به طول 150متر اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

شهردار پلدختر  ادامه داد:امروز بر اثر بارندگی کانال جمع آوری آب های سطحی در کوی سازمانی ها مسدود شد که با برداشتن سقف آن،کار آزاد سازی جریان آب را انجام دادیم.

اکبری عنوان کرد:تیم های شهرداری برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی از سیلاب آمادگی لازم را دارد.

 

 

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

مطالب مرتبط:
برچسب ها: اخبار پلدختر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: