محصولات آلوده در کمین کشور؛

هر روز که می‌گذرد، اتفاقاتی می‌افتد و پدیده‌هایی به وجود می‌آید که به جای افزایش امنیت و سلامت روانی و جسمی، این 2 نیاز استراتژیک شهروندان را از نظر کمی و کیفی، بیشتر به مخاطره می‌اندازند!

کد خبر: ۴۹۰۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹

به گزارش بازتاب گهر؛ چند وقتی است در کشور موضوع محصولات تراریخته یا همان محصولات تغییر یافته از لحاظ ژن بسیار سر و صدا کرده است.

یک سری تغیرات در محصولات کشاورزی صورت میگیرد به این شکل که یک ژن از یک میکروب گرفته و بعد در محصولات کشاورزی جایگزین کرده و به اصطلاح محصول را در برار آفت ها مقاوم می کند.

نظر دانشمندان ایران در مورد این محصولات بدین شکل است که نه تنها این محصولات در برابر آفت مقاوم نیستند بلکه مصرف این نوع محصولات به دلیل همان تغییر ژن، موجب بیماری هایی از جمله ناباروری در مردان و زنان و بروز سرطان در دستگاه های گوارشی و بیماری های خاص می شود که هم اکنون شاهد فراوانی این بیماری ها در کشور هستیم و از جمله مواد غذایی موجود به برنج تراریخته در کشور می توان اشاره کرد.

تراریخته

پروفسور علی کرمی متخصص بیوتکنولوژیک پزشکی در خصوص محصولات تراریخته در پایگاه اطلاع رسانی خود منتشر کرد: استفاده از این محصولات کاملا یک جنگ بیولوژیکی است و هدفی جز از بین بردن مردم ایران را ندارد و تمامی اسناد مبنی بر نفوذی بودن برخی افراد در گسترش این محصول در دسترس است و به زودی منتشر می شود.

 

جهاد کشاورزی مراقب نفوذ بذر این محصولات به زمین های کشاورزان دورود باشد!

جهاد کشاورزی باید بر این امر تسلط کامل داشته باشد تا بذر این محصولات به زمین های کشاورزان ما نفوذ نکند و زمین ها مبنای اعمال برنامه های اقتصاد مقاومتی باشد.

 

پایگاه اطلاع رسانی بازتاب گهر در گزارش های آینده مخاطبان را بیشتر با محصولات ترایخته و خطراتی که این محصول برای سلامت آنها دارد آشنا می کند.

 

 

نویسنده: امیرحسین ابراهیمی 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: