مرگ مشکوک شهروند خرم‌آبادی در درمانگاه تامین اجتماعی؛

عصر دیروز در پلی کلینیک آیت الله کمالوند تامین اجتماعی شهر خرم آباد مرگ مشکوک جوان 35 ساله خرم آبادی رغم خورد، که بستگان او علت اصلی مرگ را تزریق اشتباه دارو دانستند، اما مدیر درمان تامین اجتماعی این موضوع را به صورت کامل رد می کند.

کد خبر: ۴۹۲۲
تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰

مرگ مشکوک شهروند خرم‌آبادی در درمانگاه تامین اجتماعی/مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان؛ منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی هستیم

 به گزارش بازتاب گهر؛ بر اساس گزارشات یک بیمار در ساعت 17 دیروز به دلیل داشتن بیماری سرماخوردگی به درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه کرده که بعد از مداوای سطحی و تزریق دارو به شکل عجیبی فوت می کند

 

برخی از اطرافیان و نزدیکان وی دلیل اصلی مرگ این فرد بیمار را تزریق اشتباه دارو عنوان کرده، این در حالی است که مسئولان حوزه درمان تامین اجتماعی بر این عقیده اند این خبر به هیچ عنوان صحت نداشته و به دلیل مشخص نبودن علت مرگ پزشک قانونی در حال انجام بررسی های لازم است.

 

 پس از اعلام نظر پزشک قانونی دلیل اصلی مرگ این جوان خرم آبادی اعلام خواهد شد.

 

 به هر حال انتظار می رود که مسئولان نظارتی به دقت این موضوع را مورد بررسی قرار داده و روشنگری های لازم را برای مردم انجام دهند.

 

 در همین راستا برادر این بیمار فوت شده در گفت و گو با سفیر افلاک بیان می کند:  عصر دیروز حدودا در ساعت 17 برادرم به همراه پسرعمویمان برای درمان بیماری سرماخوردگی به درمانگاه تامین اجتماعی مراجعه کرده بود.

 

حمید نصیری عنوان کرد: برادرم سابقه بیماری خاصی نداشته و مانند سایر افراد دچار بیماری سرماخوردگی شده بود و به همین دلیل به این درمانگاه مراجعه کرده است.

 

وی عنوان کرد: هنوز دلیل مرگ برادرم مشخص نیست اما به نظر می رسد که شاید دلیل بروز چنین اتفاقی تزریق اشتباه دارو بوده و  این موضوع توسط پزشک قانونی در حال بررسی است.

 

نصیری اظهار کرد: به هر حال انتظار داریم که دلیل اصلی مرگ برادر 35 ساله جوانمان مشخص شده و مسئولان نیز پیگیری های لازم را در این زمینه انجام دهند.

 

در همین زمینه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان لرستان نیز در گفت و گو با سفیر افلاک بیان کرد: عصر دیروز یک فرد بیمار برای انجام مراحل درمان خود به درمانگاه آیت الله کمالوند تامین اجتماعی خرم آباد مراجعه کرده بود که در مرحله اول معالجات لازم توسط کادر درمانی بیمارستان بر وی انجام شد.

 

بهاروند ادامه می دهد: پس از انجام معالجات پس از چند دقیقه این فرد با وضعیت و علائم تشدید بیماری به درمانگاه مراجعه کرده که با وجود تلاش کادر درمانی متاسفانه شاهد مرگ وی بودیم.

 

وی با رد کامل ادعای تزریق اشتباه دارو برای این فرد، بیان کرد: به هیچ عنوان خبر تزریق اشتباه دارو برای این فرد صحت نداشته و کادر پزشکی نیز اقدامات لازم را انجام داده اند و مستندات آن نیز موجود است.

 

این مسئول افزود: البته هنوز علت مرگ این فرد معلوم نیست و برای مشخص شدن کامل قضیه پزشک قانونی در حال انجام بررسی های لازم بوده و مطمئنا پس از تکمیل مراحل بررسی دلایل علت مرگ این فرد اعلام خواهد شد.

 

مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان بیان کرد: در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه بررسی ها اعلام خواهد شد و نمی توان اکنون در مورد علت مرگ اظهار نظر درستی داشت.

 

 پایگاه خبری سفیر افلاک این خبر را تا به سرانجام رسیدن موضوع مرگ این جوان خرم آبادی  پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: