تنها داروخانه شبانه روزی دورود جوابگوی خیل زیاد مراجعه کنندگان نیست و به معضلی برای شهروندان و مسافرانی که به دورود سفر می کنند، تبدیل شده است.

کد خبر: ۴۹۵۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲

به گزارش بازتاب گهر؛ وجود تنها یک داروخانه شبانه روزی برای شهر 200 هزار نفری دورود پاسخگوی مراجعات مردم نیست.

عکس العمل برخی در واکنش به جمله بالا این است که دورود 180 هزار جمعیت دارد و شما نشر اکاذیب کردید بفرمائید برید زندان!

یکی از شهروندان دورودی با ارسال تصویری از شلوغی تنها داروخانه شبانه روزی در فضای مجازی خواستار رسیدگی به این معضل از سوی مسئولین شد.

یکی از عمده ترین شاخص های بهداشت و درمان دستیابی سریع و آسان شهروندان به خدمات بهداشتی و درمانی و دارویی است که باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد و از انجایی که تمام داروها در بیمارستان وجود ندارد مردم مجبور به مراجعه به داروخانه ای هستند که ساعت ها باید در صف بمانند تا دارو را تهیه کنند. که این خود مایه شرمساری است چرا که وقت ملت را بی هوده هدر دادند خطاست.

باتوجه به شیوع بیماری های فصلی، مراجعه بیماران به این داروخانه در شب آنچنان زیاد است که سردرگمی و معطلی بیش از حد آنان را دربرداشته که همین امر باعث گلایه و نارضایتی مردم از خدمات دهی این مرکز شده است.

یکی از شهروندان معطل شده در وصف طولانی خرید دارو می گوید: تنها دو نفر در این داروخانه مشغول خدمات دهی هستند و از انجایی که این مکان از فضای بسیار کوچک و نامناسب رفاهی برخوردار است، شایسته و زیبنده مردم نیست و انتظار می رود مکان دیگری برای این داروخانه درنظر گرفته شود.

قبلا هم گفته بودیم؛ یک بار دیگر هم می گویم لطفا در روزهای تعطیل شیفت های شبانه روزی را افزایش دهید.باور بفرمائید با این سهل انگاری نه تنها دردی از مردم دوا نمی کنید بلکه با تلف کردن وقت انها باعث نارضایتی بیشتر آنها می شوید.لطفا رسیدگی کنید.لطفا!

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
0
0
سلام -واقعا جای تاسف داره خیلی خیلی بده

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: