نیروهای امنیتی بحرین صبح امروز با یورش به تحصن کنندگان در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم در میدان «الفداء» در منطقه الدراز به منزل وی وارد شدند.

کد خبر: ۴۹۷۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۹

به گزارش بازتاب گهر؛ به نقل از پایگاه خبری مرآة البحرین، نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه صبح امروز چهارشنبه با تجهیزات نظامی به منزل «شیخ عیسی قاسم» واقع در منطقه الدراز در غرب منامه پایتخت بحرین حمله کردند.

نیروهای امنیتی بعد از متفرق کردن تحصن کنندگان در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم منزل این عالم بزرگ دینی را به محاصره خود درآورند.

روزنامه الوسط بحرین، نوشت نیروهای امنیتی احضاریه‌ای را به شیخ عیسی قاسم تحویل دادند؛ ولی به جزئیات این احضاریه اشاره‌ای نکرده است.

روزنامه الایام بحرین، به نقل از رئیس کل پلیس منطقه شمالی بحرین نوشت: در راستای حفظ امنیت و اجرای قانون صبح امروز دستورات قضایی مبنی بر بازداشت شماری از افراد تحت تعقیب و تفتیش منازل آنها اجرایی شد.

تصویر اولیه از ورود نیروهای آل خلیفه به منزل شیخ عیسی قاسم

مرآة البحرین، گزارش داد که نیروهای امنیتی بحرین به منزل شیخ عیسی قاسم وارد شده‌اند.

بعد از حمله نیروهای امنیتی بحرین به منزل رهبر شیعیان این کشور، فعالان و علما از مردم و جوانان خواستند تا برای حمایت از به سمت منزل وی بروند که در ادامه به درگیری بین شماری از جوانان با نیروهای امنیتی منجر شد و نیروهای آل خلیفه برای سرکوب اعتراض‌ها از گاز اشک آور استفاده کردند.

تجمع در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم

نیروهای امنیتی تمامی ورودی‌های شهرک «الدراز» (محل سکونت شیخ عیسی قاسم) را بسته‌اند و تجهیزات نظامی بیشتری به این منطقه اعزام شده است. برخی از فعالان می‌گویند از چند روز پیش نیروهای امنیتی آل خلیفه از ورود مواد غذایی به منطقه الدراز جلوگیری می‌کنند.

مساجد و حسینیه‌های منطقه الدراز به دنبال یورش نیروهای امنیتی فریاد الله اکبر سر دادند.

نیروهای امنیتی همچنین به شماری از منازل اطراف شیخ عیسی قاسم هجوم بردند، تحصن کنندگان در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم برای استراحت از این منازل استفاده می‌کنند.

جنبش شباب در الدراز در صفحه خود بر روی توییتر نوشت: خیال مردم از سلامتی شیخ بعد از این هجوم راحت باشد. نیروهای مهاجم دست خالی عقب نشینی کردند.

جوانان بحرینی برای دفاع از شیخ عیسی قاسم با نیروهای امنیتی بحرین درگیر شدند.

گشت زنی بالگرد بر فراز منطقه الدراز

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: