فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان در مراسم 9 دی مطرح کرد:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: با تلاش و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری، مردم چشم فتنه را کور کردند از طرفی حضور قوی و معنادار نسل‌های سوم و چهارم انقلاب نیز در این راهپیمایی جای خوشحالی داشت.

کد خبر: ۵۰۱۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۸

با بصیرت افزایی مقام معظم رهبری، مردم چشم فتنه را کور کردند/هدف آشوبگران در سال 88 براندازی نظام بود

به گزارش بازتاب گهر؛ همایش باشکوه حماسه روز نهم دی ماه با حضور مسئولین کشوری و لشکری و اقشار مختلف جامعه در حوزه علمیه کمالیه برگزار شد.

سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در این مراسم ضمن گرامی داشت حماسه ملی و به یاد ماندنی و تاریخی نهم دی ماه اظهار کرد: حماسه ملی نم دی ماه دارای دو بعد داخلی و خارجی است که بعد خارجی آن منوط به دشمنان نظام و انقلاب است و بعد داخلی منوط به دشمنان اهل حق اما بی بصیرت است.

وی در خصوص اینکه همواره جوامع دینی آزمایش می شوند افزود: خداوند در قران کریم آزمایش را به فتنه تعبیر کرده است و می فرماید که اهل دین همواره دچار فتنه می شوند و هیچ گاه به حال خود رها نمی شوند و لذا جوامع دینی چه در مراتب فردی و چه در مراتب اجتماعی پیچیده در فتنه هاست.

کشکولی فتنه را به معنای آشوب و ستیز خواند و گفت: بنا به فرمایش حضرت علی (ع) که در جوامع گاهی حق و باطل در هم آمیخته می شوند و آنگاه است که شیطان دوستداران خود را می شناسد؛ لذا در جامعه ایمانی تنها کسانی مشمول رحمت خدا می شوند که راه حق را بشناسند.

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: