اعتراضات مردمی در فضای مجازی؛

مسئولین باید به مردم لرستان پاسخ بدهند که دستاوردشان از دولت تدبیر و امید که عمرش رو به پایان است چه چیزی بوده است؟

کد خبر: ۵۰۹۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۲

به گزارش بازتاب گهر؛ معضل بیکاری در لرستان سر دراز دارد و سالیان سال است که مردم این استان با این پدیده ی نامیمون دست و پنجه نرم می کنند، اما این موضوع طی روزهای گذشته بیش از پیش مردم استان را کلافه کرده است و با سخنان روز گذشته معاون وزیر کشور در لرستان این کلافگی به اوج خود رسیده و باعث اعتراضات مردم و برخی از مسئولین نسبت به این معضل شده است.

مسولین اجرایی استان لرستان باید در مقابل مردم لرستان عرق شرم بریزند که وزیر صنعت در افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی در استان اردبیل چهار طرح صنعتی بزرگ را افتتاح میکند که بیشتر محصولات انها به خارج صادر میشود و بیش از ۲۰۰۰نفر در انها مشغول کار هستند و در استان لرستان وزیر کشور یک طرح ابیاری سراب چنگایی را افتتاح میکند که ایستگاه پمپاژ اولیه آن پنج سال پیش افتتاح شده و یک طرح گلخانه مربوط به کشت و صنعت لرستان که سرمایه داران آن و بیشتر کارکنانش کرمانی هستند بجز تعدادی مشاغل خدماتی و نگهبانی.

مسئولین باید به مردم پاسخ بدهند که دستاوردشان از دولت تدبیر و امید که عمرش رو به پایان است چه دستاوردی برای استان داشته؟

امام جمعه دورود از بیکاری جوانان این شهر به عنوان یک بحران نام برد و خطاب به مسئولین گفت: نباید نسبت به جوانان ارزشمند این مملکت بی تفاوت باشید چرا که انها سرمایه های این کشور هستند.

معاون وزیر کشور در لرستان مطرح کرد: سهم لرستان از جذب۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی برای کشور صفر است

انتشار این خبر باعث شد برخی از گروه های فعال در فضای مجازی به این موضوع بپردازند.

یکی از کاربر ها نوشت: این سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف صنایع خودروسازی، نیروگاه‌های برق خورشیدی، مجتمع‌های گردشگری، صنایع شیمیایی، خدمات حمل‌ونقل، صنایع فلزی، مخابرات و حوزه‌های دیگر هست... نمیگم لرستان باید در همه زمینه ها چیزی از این 7 میلیارد دلار بهش میرسید ولی حداقل در چند زمینه مثل(گردشگری و حمل و نقل) میتونست دیده بشه/ چرا که لرستان هم در بحث جاذبه های گردشگری و منابع طبیعی بکری که داره نمونه است و هم اینکه در بحث حمل و نقل و اهمیت قرارگیری در محور مواصلاتی و ترانزیتی به جنوب کشور دارای اهمیت هست/ حالا چرا لرستان با توجه به این ظرفیت ها و منابع انسانی تحصیلکرده و بیکار زیادی که داره نباید سهمی از این اعتبارات داشته باشه؟ کم کاری ها از سوی کیه؟ با این ذهنیت که چندی پیش لرستان با تمام محرومیت ها از ردیف اعتبارات توسعه یافتگی محروم شده و جزء استان های توسعه یافته قلمداد شده است!

 

در یک کلام چه با صفا نوشتند دانشجویان دانشگاه ازاد دورود

نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم؛ ظلمتان به لرستان را

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: