نماینده ولی فقیه در لرستان:

آیت الله میر عمادی گفت: انقلاب ما انقلابی مردمی بود و مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی محکم به تهدیدات آمریکا خواهند داد و اجازه نمی دهند غرور ملی خدشه دار شود.

کد خبر: ۵۱۸۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۲

به گزارش بازتاب گهر؛ آیت الله میرعمادی امام جمعه خرم آباد در مراسم جشن انقلاب که ساعتی پیش در دورود برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به یکی از جملات حضرت امام(ره) که کمتر مورد توجه قرار گرفته اشاره کرد و افزود: این جمله حضرت امام خمینی (ره) که میفرمایند: انقلاب اسلامی مایه حیات بوده است، کمتر مورد توجه قرار گرفته و مسئولان باید در این ایام اندیشه های حضرت امام (ره) را به عنوان منشور و خط سیر انقلاب مد نظر قرار دهند.

 ایت الله میرعمادی

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: دین مایه حیات و جامعه دینی زنده است. انسان بی دین مرده و این دین است که انسان را بالنده می کند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: انسان در سایه خدا و دین معنا پیدا می کند؛ به گونه ای که وقتی رابطه انسان با خدا برقرار است انسان در حال حرکت است اما اگر رابطه او با خدا قطع شود در مسیر گمراهی و ضلالت قرار می گیرد.

 

آیت الله میرعمادی به عوامل حیات انسان اشاره کرد و اظهار داشت: نخستین عامل حیات انسان؛ دین است و دومین عامل علم و دانش است. جهل ریشه همه بدی ها است امام علم مایه حیات و پیشرفت و تکامل انسان است.

 

وی ادامه داد: سومین عامل حیات، ولایت است. هیچ زمانی نیست که زمین از رحمت خدا خالی شود، پس اگر آب نباشد زمین خشک می شود و دیگر زندگی نیست، پس اگر ولایت هم نباشد زندگی وجود نخواهد داشت.

 

میرعمادی با بیان اینکه برخی می پرسند انقلاب چه دستاوردی برای ما داشته، افزود: انقلاب اسلام را زنده کرد و تفکر های کمونیستی، سرمایه داری و لیبرالیسم و فرقه های بهائیت و وهابیت در دیگر کشورها را ریشه کن کرد و به اسلام حیات بخشید.امام آمد و ولایت را عملی ،اسلام را احیا، فقه و ولایت فقیه و همچنین فرهنگ اهل بیت را زنده کرد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: اگر بگوییم انقلاب اسلامی معجزه بود گزاف نگفته ایم چرا که امام یک نظام شاهنشاهی 2500 ساله را سرنگون و اسلام را زنده کرد.

 

امام جمعه خرم آباد به ایستادگی اسلام در برابر کفر جهانی اشاره و افزود: امروز اسلام در برابر کفر جهانی قدرت نمایی می کند و ارزش این ملت به رهبری و ولایت است چرا که اگر روزی از رهبری جدا شویم بی خاصیت و بی ارزش می شویم.

 

آیت الله میرعمادی به وظایف ما در مقابل انقلاب اشاره و بیان داشت: حفظ نظام اسلامی و حضور در صحنه راهپیمایی در روز 22 بهمن ماه وظیفه همگانی است و ما با حضور در راهپیمایی از خون شهدا و انقلاب حفاظت کرده و مشتی بر دهان دشمنان و بدخواهان این انقلاب خواهیم زد.

 

وی تاکید کرد: انقلاب خواب را از مستکبرین گرفته انوقت رئیس جمهور ابله آمریکا ملت ایران را تهدید می کند و نمی داند که ملت ایران از تهدید نمی ترسد و  شعار آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را از 37 سال پیش تا کنون سر داده ایم و باز هم می گوییم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان اذعان داشت: علی رغم تمام تهدیدات و تحریم های گذشته آمریکا بر ایران امروز جمهوری اسلامی یک درخت تنومند پر اثر در دنیا است.

 

امام جمعه خرم آباد به دیگر وظایف مردم در مقابل انقلاب اشاره کرد و گفت:

پشتیبانی از ولایت

تا زمانیکه در کنار رهبر باشیم ارزش داریم ولی اگر کسی ذره ای از ایشان فاصله بگیرد از ارزش می افتد و بی خاصیت می شود؛ همانطور که کسانی از ایشان فاصله گرفتند و سر از آخور آمریکا در اوردند.پس دشمنان بدانند ما از تهدید نمی ترسیم و همواره پشتیبان ولایت خواهیم بود.

حفظ وحدت و همدلی

بر تبل تفرقه نکوبیم و همواره وحدت و اتحاد را حفظ کنیم.متاسفانه برخی دائما به دنبال تفرقه و ایجاد بدبینی در بین مردم هستند. 22 بهمن روز وحدت و انسجام است و همه باید در این راهپیمایی شرکت کنند و قدر دان و شکر گزار این انقلاب باشند.

اعتماد و تکیه بر خدا

با اعتماد و تکیه بر خدا و همچنین اعتماد به نفس به مردم خدمت کنیم و به وعده های الهی ایمان داشته باشیم. وقتی ما از یک طرف به قدرت خدا و از طرفی دیگر عاشق مردم باشیم هیچ قدرتی نمی تواند به مملکت ما آسیب برساند، پس لازم است مسئولین خدمتگزار مردم باشند و از آنها جدا نشوند و از توان و شور و نشاط جوانان استفاده کنند.

در جهت پیشرفت و عدالت قدم بردارند

برای استمرار و تداوم انقلاب اسلامی باید در جهت پیشرفت و عدالت قدم برداریم و حقوق نجومی را میه ننگ بدانیم نه اینکه بگوییم این حقوق قانونی است. جای تعجب است که مسئولی می گوید این حقوق قانونی است در صورتی که خانواده ی نیازمندی محتاج نان شب است.این وظیفه ما است که با این بی عدالتی ها مقابله کنیم.

 

ایت الله میرعمادی

ابراهیم پولادوندی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
0
0
ابراهیم عالی بود مثل همیشه
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
0
0
بارک الله حاج اقا میرعمادی خدا حفظت کنه.آفرین به سایت خوبتون
sogand
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
0
0
سلام منم دعوت میکنم ک همه در راهپیمایی22 بهمن شرکت کنند.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
0
0
سلام خدا خیرت بده مومن واقعی ممنون ک خبرهای دورود منعکس میکنی ازشما تشکر میکنم.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: