مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ما مادران شهدای داریم که با شجاعت می گویند که من فرزندم را با وزن 80 کیلو راهی جبهه کردم از این فرزند 5 کیلو استخوان تحویل گرفتم حالا دشمن ما را از تهدید تحریم می ترسانند هرگز.

کد خبر: ۵۲۰۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۸

مادران شهدا، از تهدید تحریم  واهمه ندارند

به گزارش بازتاب گهر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی‌ امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان در مراسم بزر گداشت جانباز شهید «محمود باباخانی» که با حضور مسئولین استانی و لشگری در مسجد علوی خرم آباد  ظهر امروز بر گزار شد ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: جلسه شهید جلسه  الگو گرفتن  و تذکر است تذکر به بیداری و هوشیار ی است  و ما خدا را بابت این جلسات شاکریم.

 

وی گفت: مومنین کسانی هستند که به خدا ایمان آوردند و عهد و پیمان بستند عهد در عبادت و بندگی  عهد در وفا که این مومنان نسبت با اینها متعهد شدند.

 

مهدوی عنوان داشت: مومنین جوان مردانی هستند که  با خدا عهد و پیمان بستند و زیر این پیمان نزدند و محکم ایستادند و پافشاری کردند و خداوند با جان گرفتن خود انسان و ثمره شان آدم ها را مورد آزمایش قرار می دهد  که آیا عهدی که بسته شد وفا خواهد کرد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: خداوند انسان ها را با ترس و گرسنگی  وصداقت در پیمان آزمایش می کند ، مردان شجاع در مقابل دشمن چه کسانی هستند آیا ترس دارند  یا نه به عهد خود وفا دار هستند.

 

وی به شجاعت مادران شهدا اشاره کرد و یاد آور شد : ما مادران شهدای داریم که با شجاعت و چقدرزیبا  می گویند که من فرزند شهیدم را با وزن 80 کیلو راهی  جبهه کردم و در راه خدا دادم  و از این فرزند 5 کیلو استخوان تحویل گرفتم  حالا دشمن ما را از تهدید تحریم می ترسانند؟ این مادران همانند آن مادر شهیدی هست که در کربلا سر فرزند خود را جلوی لشگریان یزید می اندازد و خطاب به یزیدیان می گوید چیزی که در راه خدا داد م پس نمی گیریم .

 

مهدوی خاطر نشان کرد: شهید بابا خانی و همچنین پدر بزرگوارشان نسل نظر کرده خدا بودند و از جمله مومنانی  بودند که  به خدا عهد وپیمان بستند و به این عهد پیمان وفادری بندگی خدا را کردند لذا ما هم درعبادت و بندگی خدا بایستی متعهد شویم.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: خداوند می فرماید: در مقابل دشمنان دین، انسانیت و امنیت بایستید چه کسانی در مقابل دشمنان جان دادند و عزیزانشان را فدا کردند همان  کسانی که از ثمره  و جان خود گذشتند و بهترین فرزندانشان را در راه خدا دادند  همچون شهید بزرگواربابا خانی و پدر بزرگوارشان که به حق پیمانی که به خدا بستند وفا کردند.

 

مهدوی افزود: افرادی که در دفاع مقدس نبودند اما امروز مدافع حرم شدند و از خدا می خواهند که شهادت را نصیبشان کند و اینها منتظر شهادت هستند  این افراد کسانی هستند که با خدا پیمان بستند و با هیچ چیز دیگر عوض  نمی کنند و بر این عهد پایبندند ، همانند مولایشان علی(ع) که فرمودند: من کسی هستم که منتظر شهادتم.

 

وی گفت: کسانی که به عهد خود وفا می کنند و برسر پیمانشان با خدا می مانند  باید  آنها رابعنول الگو به جامعه معرفی کرد. 

 

این مسئول به فرازی از وصیت‌نامه شهید محمود باباخانی پرداخت وگفت: در فرازی از وصیت نامه شهید  آمده است: «شکر گزار خدایی هستم که بعد از رحلت امام امت تحت فرمان و رهبری بزرگواری قرار گرفتیم که از هر جهت درست و در جهت در حرف و عمل، در شهامت و شجاعت شیعه ترین و نزدیکترین فرد به امام راحل است.

 

خوش به حال آنان باد که ذوب در ولایت هستند و مطیع اوامر ولی‌فقیه زمان خود هستند.خیر دنیا و سعادت آخرت متعلق به جنین عزیزانی است.حجاب و پوشش اسلامی از مواردی است که در صورت استفاده آگاهانه از طرف جامعه مسلمان‌ها، از بزرگ‌ترین موانع برای رسیدن دشمنان به اهداف فاسد و شیطانی‌شان می‌گردد.

 

مهدوی افزود:  متاسفانه دشمن سعی دارد که با بی حجابی جامعه ما را از رشد و تعالی باز بدارند لذا  توصیه شهید به ما این است که  از همه ما از ارزش های انقلاب اسلامی  دفاع کنیم و از این ارزشها خوب پاسداری کنیم .

 

 

انتهای پیام/

منبع خبر: آساره خبر

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: