در جمع خبرنگاران مطرح شد:

استاندار لرستان ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد مدیرکل راه و شهرسازی لرستان عنوان کرد: ما انتظار بیشتری از آقای علیخانی داریم و امیدواریم که در آینده شاهد عملکرد بهتری از سوی وی باشیم.

کد خبر: ۵۲۲۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۲

انتقاد استاندار از عملکرد مدیرکل راه و شهرسازی/ انتظار بیشتری از علیخانی داریم

به گزارش بازتاب گهر؛ هوشنگ بازوند از عصریکشنبه در حاشیه بازدید از روند احداث کارخانه لاستیک سازی خرم آباد در جمع خبرنگاران پیرامون انتقادهای وارد شده به عملکرد مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان بیان داشت: انتقاد ما از آقای علیخانی به خاطر انجام ندادن و به تعویق انداختن سه مصوبه دولتی است.

 

وی افزود: اداره کل راه شهرسازی با این  در دو سال گذشته در 3 کیلومتر از رودخانه خرم آباد را ساماندهی می کرد که این کار را انجام نداده است و علاوه بر آن باید تقاطع ۶۰ متری به مسکن مهر خرم آباد را نیز احداث می کرد که متاسفانه آن را نیز انجام نداده است.

 

بازوند خاطرنشان کرد: انجام اقدامات مربوط به پادگان ۰۷ نیز از دیگر تعهدات اداره کل راه و شهرسازی بود که می بایست آنرا به تایید شورای عالی شهرسازی می‌رساند که متاسفانه آن را نیز انجام نداده اند.

 

وی در پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث شد علیخانی به جای ملکی مدیرکل قبلی راه و شهرسازی لرستان منصوب شود اظهار داشت:زمانی که آقای ملکی می‌خواست از لرستان برود  از وزیر راه و شهرسازی درخواست کردیم که این جا به جایی را یک سال به تعویق بی‌اندازد که با همکاری آقای آخوندی این جا به جایی یک سال و سه ماه طول کشید اما با توجه به سیاست های وزارت راه و شهرسازی این جابجایی باید انجام می‌شد.

 

بازوند گفت: گزینه ما برای جانشینی آقای ملکی یک گزینه بومی بود ولی چون قراردادی بود مورد تایید وزارت راه و شهرسازی قرار نگرفت و در نهایت از بین چهار پنج نفر آقای علیخانی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان منصوب شد.

 

وی در پایان ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد مدیرکل راه و شهرسازی لرستان عنوان کرد: ما انتظار بیشتری از آقای علیخانی داریم و امیدواریم که در آینده شاهد عملکرد بهتری از سوی وی باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: