به بهانه سالروز تاسیس امور تربیتی؛

مدیرآموزش و پرورش دورود: تأثیر یک الگوی رفتاری در عمل بیشتر ازهر نوع دعوت، تبلیغ و سخن است و تناقض در قول و عمل مربی مانع بزرگ تأثیر پذیری از اوست.

کد خبر: ۵۲۴۳
تاریخ انتشار: جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۲

به گزارش بازتاب گهر؛ علی محمد یاراحمدی مدیر آموزش و پرورش دورود ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت سالروز تاسیس امور بیان داشت: تعلیم و تربیت همچون 2 بال پرنده هستند که این 2 فرایند جدا ناپذیر و در کنار هم، انسان را به سعادت می رسانند.

یاراحمدی با اشاره به ویژگی های یک مربی موفق اظهار داشت: مربی موفق، توانایی بهره مندی استفاده از همه ی فرصت های موجود و همچنین خلق فرصت جدید را دارد.

وی ادامه داد: امروزه در علوم مختلف تربیتی، روانشناسی و جامعه شناسی به هنگام سخن از ویژگی های یک الگوی رفتاری مناسب تأکید فراوان بر الگوهای مشاهده ای است. به این معنی که تأثیر یک الگوی رفتاری در عمل بیشتر از هر نوع دعوت، تبلیغ و سخن است و تناقض در قول و عمل مربی مانع بزرگ تأثیر پذیری از اوست.

مدیر آموزش و پرورش دورود به اقدامات انجام گرفته در حوزه معاونت پرورشی اشاره افزود: با تلاش کارشناسان این معاونت؛ دانش آموزان و مربیان این شهرستان در مسابقات استانی در واحد های قرآن، نماز، تربیت بدنی، مشاوره، فرهنگی، هنری و بهداشت رتبه برتر را کسب کردند.

دکتر یاراحمدی به تشریح فعالیت های عمرانی صورت گرفته در سال گذشته اشاره و تاکید کرد: ساخت چندین مدرسه توسط خیرین با اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال، ساخت چند مدرسه با اعتباری بیش از 60 میلیارد ریال، تعمیرات و تجهیز تالار فرهنگیان و استخر دانش آموزی و همچنین بازسازی چند دیوار مدرسه با درآمد های اختصاصی، سیستم گرمایشی 6 مدرسه در سطح شهر، تعویض چهار سقف شیروانی آزبستی، هوشمند سازی بیش از 50 کلاس درس، توزیع تجهیزات آموزشی و اداری بین مدارس، برگزاری انواع همایش های مختلف و تجلیل از دانش آموزان برتر آموزشی و پرورشی و گوشه ای از فعالیت های این مدیریت می باشند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: