نماينده لرستان در شورای عالی استانها :

 سید عابدین نوری با بیان اینکه بیشترین مشکلات شهروندان از بی توجهی مدیران اداره کل راه وشهرسازی است گفت: متاسفانه علي رغم پيگيري هاي فراوان و جلسات متعدد هنوز وعده های مدیران ارشد استاني اداره كل راه و شهرسازي عملي نشده است.

کد خبر: ۵۲۸۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۴

به گزارش بازتاب گهر؛ سید عابدین نوری نماینده استان لرستان در شورای عالی استانها با بیان اینکه بیشترین مشکلات شهروندان از بی توجهی مدیران اداره کل راه وشهرسازی است اظهارداشت: متاسفانه علي رغم پيگيري هاي فراوان و جلسات متعدد هنوز وعده های مدیران ارشد استاني اداره كل راه و شهرسازي عملي نشده است.

وی گفت: واگذاري زمين ها با كاربري فضاي سبز به شهرداري به منظور احيا و توسعه فضاي سبز پس از سه سال پيگيري هنوز در پيچ وخم قراردارد!.

نماینده استان لرستان درشورای عالی استانها در ادامه با اشاره به آخرين جلسه برگزار شده درباره موضوع فوق با حضور نماينده مجلس لرستان، فرماندارو مدير كل راه وشهرسازي تاکید کرد: در این جلسه قرار شد" كميته اي فني با حضور نمايندگان اداره كل راه و شهرسازي، فرمانداري، شهرداري و نماينده اعضاي شورا تشكيل شود و مشكلات شهروندان را در جهت احداث خيابان ٢٤متري و نحوه واگذاري آن گفت و گو شود كه متاسفانه در معرفي نماينده خود و تشكيل كارگروه كوتاهي شد.

سيد عابدين نوري همچنین با انتقاد از عدم همكاري مديركل راه و شهرسازي در خصوص آسفالت كمربندي بیان کرد: درايام نوروز ضرورت ونياز روكش آسفالت کمربندی كه از مركز شهر دورود ميگذرد بر كسي پوشيده نيست و انتظارمی رود این مهم به صورت جدی و فوری پيگيري و رفع شود.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به مشكل طرح پروندها در كميسيون ماده پنج تاکید کرد: به علت سند مشاعي بيشتر پرونده شهروندان سال ها در دبيرخانه كميسيون خاك مي خورد که ظلم مضاعف ديگري است كه هر بار با وعده، شورا و شهرداري را سر گرم کردند.

 

انتهای پیام/

منبع:شورای عالی استان ها

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: