فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع):
مرتضی کشکولی گفت: فرهنگ سازی در زمینه سبک زندگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و از طرفی فهم و اجرای دقیق و درست سیاست های اقتصاد مقاومتی دو ابزار مهم در مبارزه با جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی هستند.
کد خبر: ۵۳۲۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵
به گزارش بازتاب گهر؛ سردار "مرتضی کشکولی" فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ساعاتی قبل در اجلاس مجمع عموی بسیج استان که با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خرم آباد برگزار شد گفت: حدود یک سال و نیم است که انتخابات مجمع عمومی بسیج با رای بسیجیان، متخصصان و نخبگان 35 قشر استانی و شهرستانی برگزار و بر اساس آن رئیس، نائب رئیس و اعضای مجمع مشخص شده اند.

 

وی افزود: در این مجمع با اندیشه ورزی، تحقیقات و مطالعاتی صورت می گیرد که برای حق مشکلات کشور می توانند راهکشا و کاربردی باشند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با بیان اینکه دولت، مجلس و سپاه از ظرفیت قشرهای بسیج استفاده کنند افزود: مسئولین به قشرهای بسیج مسئله بدهند و بگویند در کجا مشکل داریم تا نتیجه به آن ها داده شود تا در این راستا با ارائه کارکردهای علمی هم دولت و هم مردم توانمند شوند.

 

کشکولی با تاکید بر کاربردی کردن منویات مقام معظم رهبری افزود: ایجاد حلقه های مطالعاتی و استفاده از ظرفیت های فکری با هر خط سیاسی، کنترل و رصد توسط نخبگان در این راستا که آیا دولتمردان در فعالیت های خود سیر طبیعی دارند  و از ریل خارج نمی شوند، هم افزایی و جزیره ای عمل نکردن با اتکا به قدرت الهی و پشتوانه تدابیر و رهنمودهای رهبری برای رسیدن به یک تولید قدرتی که ناشی از اندیشه باشد از اهداف مجمع است.

 

 وی  تبعین و  فرهنگ سازی سبک زندگی  و نیز اجرای درست سیاست های اقتصاد مقاومتی را مانع تهاجم فرهنگی و تحریم ها عنوان کرد و بیان داشت: فرهنگ سازی در زمینه سبک زندگی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و از طرفی فهم و اجرای دقیق و درست سیاست های اقتصاد مقاومتی دو ابزار مهم در مبارزه با جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی هستند.

 

فرمانده سپاه استان در ادامه بیان داشت: کشف چارچوب راز و رمز پایداری در 37 سال دفاعی و امنیتی و یافتن چرایی سرعت پیشرفت در منطقه و جهان  است که می تواند زمینه ساز تمدنی ایرانی اسلامی باشد.

 

 

انتهای پیام/

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: