حضور پرشور هواداران روی چینی‌ها تأثیرگذار بود

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: به طور قطع نتیجه گرفتن با تیم‌ ملی مهم‌تر از هر چیز دیگری است.

کد خبر: ۵۳۶۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۷

رضا قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر و چین در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه گفت: خدا را شکر 2 پیروزی شیرین داشتیم که به واسطه امتیازات آن امروز بیش از هر زمان دیگری به جام جهانی نزدیک شده‌ایم. امیدوارم بازی بعدی مقابل ازبکستان را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم و بتوانیم صعودمان به جام جهانی را قطعی کرده و سرانجام به هدفمان برسیم. تا الان که همه چیز خوب و راضی‌کننده بوده است.

مهاجم تیم ملی در مورد حضور پرشمار تماشاگران در ورزشگاه در روز بازی با چین گفت: حضور تماشاگران فوق‌العاده بود و از آنها تشکر می‌کنم. در واقع حضور پرشور آنها بسیار تأثیرگذار بود، به خصوص بر روی بازیکنان تیم ملی چین. هیچ کجای اروپا این تعداد هوادار برای تشویق به ورزشگاه نمی‌روند و جا دارد یک بار دیگر از هواداران به خاطر حمایت‌هایشان که موجب شد تیم ملی یک بازی حساس را با پیروزی پشت سر بگذارد، تشکر کنم.

قوچان‌نژاد درباره تغییرات ایجاد شده در ترکیب تیم ملی در دو بازی مقابل چین و قطر اظهار داشت: این موضوع را باید از کی‌روش سوال کرد اما مهمتر از هر چیز نتیجه گرفتن تیم ملی است و تا زمانی که ما خوب کار می‌کنیم و حریفانمان را شکست می‌دهیم نمی‌توان در این مورد صحبت کرد و قطعاً نتیجه گرفتن با تیم‌ ملی مهمتر از هر چیز دیگری است.

وی ادامه داد: مطمئناً تیم ملی از هر چیز دیگری مهمتر است و نتیجه گرفتن با این تیم احساس بسیار خوبی را به مردم و ملی‌پوشان می‌دهد. بنابراین سعی می‌کنیم در هر بازی بجنگیم تا به هدف برسیم. حالا هر بازیکنی که می‌خواهد در ترکیب باشد، ما هدفمان پیروزی مقابل حریفان و کسب نتیجه لازم است که خدا را شکر تا به الان به خواسته‌هایمان رسیده‌ایم.

قوچان‌نژاد یادآور شد: خدا را شکر هر زمانی که به تیم ملی اضافه شدم توانستم به این تیم کمک کنم. همیشه همین طور بوده که منافع تیم ملی به منافع شخصی ارجحیت دارد و امیدوارم پیروزی‌هایمان تا رسیدن به جام جهانی ادامه داشته باشد.

وی درباره عملکرد خوب لژیونرهای ایرانی در اروپا گفت: امروز تیم ملی بازیکنان زیادی از جمله من را در اروپا دارد که عملکرد خوبی دارند هرچند که خود من تمرکز زیادی روی بازی‌هایم در هلند دارم. الان هم با انگیزه و با 2 برد شیرین به هلند بازمی‌گردم و امیدوارم از این پس هم برای باشگاه هیرنوین موثر باشم و عملکرد موفق و خوبی داشته باشم و بتوانم به گلزنی‌هایم ادامه دهم.

مهاجم هیرنوین هلند درباره اینکه تا چه اندازه فکر می‌کند بتواند آقای گل لیگ هلند شود، گفت: هرچه که خدا بخواهد همان می‌شود و اگر قسمت باشد آقای گل لیگ برتر هلند هم خواهم شد. من سعی‌ام را می‌کنم تا در هر بازی گل بزنم و باید تا پایان فصل منتظر ماند تا مشخص شود که در نهایت این اتفاق می‌افتد یا خیر. اما من تلاشم را می‌کنم تا با گلزنی‌هایم ابتدا برای هیرنوین موثر باشم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: