در انتظار تابستان داغ نقل و انتقالات؛

بازیکنی که توسط برانکو از پرسپولیس کنار گذاشته شده درحالی رفتنش به تیم رقیب را تکذیب کرده که احتمال این انتقال پرسروصدا کاملا از بین نرفته است.

کد خبر: ۵۳۶۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۹

به گزارش بازتاب گهر؛ داستان رامین رضائیان و استقلال تا چه حد درست است و تا چه حد شایعه؟ آنچه مسلم است اینکه امروز هیچکس این خبر را تایید نمی کند و درستترش این است که امروز کسی تصمیم نمی گیرد و حتی میل به تکذیب از سوی استقلالی که خودش هافبک راست دارد و رضاییانی که تازه از پرسپولیس جدا شده بیشتر از تایید هم هست.

با این وجود پیگیری های خبرنگار مهر نشان داد که هم از سوی استقلال و برخی مسئولان مذاکره کردن با رامین رضائیان فعلا تعقیب می شود و هم رضائیان گوشه چشمی به استقلال دارد.

ماجرا از طرف رامین رضاییان
اولویت اول پیشنهاد مالی خوب خارجی است، رامین قطعا می خواهد پل های پشت سر خود را خراب نکند و اگر توانست روزی به راس فوتبال ایران برگردد. حالا با توجه به اینکه پرسپولیس او را کنار گذاشته این شرایط برای رضاییان مهیا است در نتیجه می تواند مدتی به خارج از ایران برود و بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس روزی به این تیم برگردد.

با این حال اگر پیشنهاد خارجی وجود نداشته باشد استقلال گزینه خوبی برای بازگشت فوری به اوج فوتبال ایران و مبارزه با آنهایی است که رامین را از پرسپولیس کنار گذاشتند. در واقع اولویت دوم رامین رضاییان استقلال است مخصوصا اینکه برای چنین خریدی استقلال باید حسابی دست به جیب شود.

نگاه فنی استقلالی ها به مدافع پرسپولیس
برخی مسئولان استقلال از رضاییان تحلیل فنی می کنند و اعتقاد دارند او در سی متر رو به جلو عالی کار می کند. این درحالی است که جناح راست استقلال هم مصدوم زیاد دارد. اما محقق شدن این امر یک پیش شرط دارد و آن اینکه رضاییان باید پسر خوبی شود و حاشیه را کنار بگذارد. اگر این بازیکن حاشیه هایش را کنار بگذارد شاید استقلالی ها پیشقدم شوند.

شاید تابستان داغ اتفاق بیفتد
با توجه به قراردادی که رامین رضاییان با پرسپولیس دارد بعید به نظر می رسد که ماجرای رفتن او به استقلال جدی شود اما در صورتیکه کار به نقل و انتقالات تابستانی بکشد و رضاییان هم از تیم خارجی پیشنهاد نداشته باشد آنگاه باید منتظر مذاکره جدی وی با استقلالی ها بود. اتفاقی که می تواند نقل و انتقالات تابستانی را داغتر از همیشه کند.

 

منبع:مهر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: