امام جمعه دورود:

خطیب نماز جمعه دورود گفت: سهام عدالت در آستانه ی انتخابات، افزایش حقوق معلمان و بازنشستگان توهین به مردم است.

کد خبر: ۵۴۳۲
تاریخ انتشار: جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸

به گزارش بازتاب گهر؛ حجت الاسلام حقیان امام جمعه دورود در خصوص تبیین یکی از سخنان رهبر انقلاب در خصوص وعده های غیر عملی کاندیداها به مردم افزود: رهبر انقلاب خطاب به کاندیداها فرمودند از دادن وعده های غیر عملی خودداری کنید.

خطیب نماز جمعه دورود اذعان داشت: کاندیداهای ریاست جمهوری هرکدام با کوله باری از وعده وارد عرصه ی انتخابات شده و در سخنرانی ها و نشست ها این وعده ها را بیان می کنند.

بحث سهام عدالت در آستانه ی انتخابات و تحول اقتصادی در یک مدت چند ماهه و دیگر مسائل کارهای شایسته ای است و باید انجام شود ولی رسیدن به این اهداف و برنامه ها به یک سازکار قانونی خاص نیاز دارد.

حقیان در ادامه تاکید کرد: تحقق این وعده ها نیاز به زمان و کار جدی دارد و همچنین موضوعاتی نیست که در یک سال و 2 سال حل و فصل شود.

امام جمعه دورود با بیان اینکه سهام عدالت در آستانه ی انتخابات توهین به مردم است اذعان داشت: موضوع سهام عدالت در آستانه ی انتخابات، افزایش حقوق معلمان و بازنشستگان توهین به مردم است.

وی در ادامه اذعان داشت: چرا دارید از این موضوعات استفاده ابزاری می کنید؟این کارها در شان یک کاندیدای ریاست جمهوری نیست؛ وعده خوب است ولی وعده ای که مبتنی بر اجرا باشد، نه اینکه مسائلی را بگوییم مثل گذشته بعد دائما توجیه کنیم که منظورمان این نبود و تفسیر و تحلیل کنیم.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: