در پی اهانت به ساحت مقدس امام رضا (ع) در ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهر ایلام، سپاه ناحیه شهرستان دورود با صدور بیانیه ای این اهانت را محکوم کرد.

کد خبر: ۵۴۳۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴

به گزارش بازتاب گهر؛ در اخبار آمده بود که در یکی از ستادهای انتخاباتی اهانت شدیدی به مقام شامخ حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه آلاف التحیة والثناء) شده است و مقام والای امامت توسط یک فرد خبیث به سخریه کشیده شده و در سایت های مختلف نیز انتشار یافته است که در پی این اتفاق سپاه ناحیه شهرستان دورود بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

توهين به ساحت مقدس امام رضا عليه السلام در ستاد روحاني در استان ايلام خشم مردم ايلام را درپي داشته و نماينده ولي فقيه در استان يك روز عزاي عمومي اعلام كرده است.

ما پاسداران حريم امامت و ولايت اين اهانت بي شرمانه مجري ستاد انتخاباتي روحاني به ساحت مقدس حضرت علي بن موسي الرضا را محكوم مي نماييم و از مراجع قضايي مي خواهيم كه عامل توهين به مقام شامخ امام رضا (ع) را به مجازات برسانند.

ما پاسداران ارزشهاي ديني و اعتقادي توصيه اكيد به نامزدهاي محترم مي كنيم تا به هر فردي اجازه ميدان داري داده نشود تا به بهانه بازيهاي سياسي يا آزادي بيان به مقدسات ديني اهانت نمايند.

روابط عمومي سپاه ناحیه دورود

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: