فرمانده انتظامی دورود:

جلسه پرسش و پاسخ فرمانده انتظامی شهرستان دورود با حضور روسا و مدیران با محوریت پرسش و پاسخ محله ای در مسجد اباعبدالله الحسین محله عزت آباد این شهرستان رگزار شد.

کد خبر: ۵۴۴۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱

به گزارش بازتاب گهر؛ سرهنگ ملکشاهی فرمانده نیروی انتظامی دورود در جلسه ی پرسش و پاسخ محله ای که ساعتی پیش در منطقه عزت آباد دورود برگزار شد افزود: امنیت و آرامشی که امروز در کشور حاکم هست مدیون خون شهدا و وجود رهبر انقلاب است.

وی با بیان اینکه مسئولین باید در برابر مردم پاسخگو باشند اذعان داشت: مسئولین باید در مقابل خداوند و مردم پاسخگو باشند.

ملکشاهی با اشاره به جمع آوری خرده فروشان در سطح شهرستان تاکید کرد: ما روزانه 2 تا سه محله را در بحث خرده فروشان پاکسازی می کنیم چرا که شایسته نیست شهرستان دورود رتبه اول میزان آلودگی به اعتیاد در بین سایر شهرستان های استان را داشته باشد.

فرمانده انتظامی دورود با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 2 هزار هرده فروش مواد مخدر دستگیر و جمع آوری شده است گفت: سال گذشته بیش از 2هزار خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کردیم.

وی همچنین با شااره به معضلات اجتماعی در سطح شهرستان بیان داشت: ابتدا باید زیر ساخت های لازم در شهرستان اماده شود و پس از تجهیز مراکز درمانی و نگهداری معتادان آنها را در اختیار این مراکز قرار دهیم تا مراحل درمانی را بگذارنند.

سرهنگ ملکشاهی در پایان با اشاره به اینکه مردمان دورود مردمانی با فرهنگ و با اصالت هستند افزود: مردم شهرستان دورود با اصالت و فرهنگ بالای خود همواره نیروی انتظامی را در مشارکت ها و برقراری نظم و امنیت همراهی کرده اند که جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: