آیت‌الله علوی‌گرگانی در دیدار با مربیان حلقه صالحین دورود:

آیت الله علوی گرگانی گفت: شما و همه‌کسانی که در این‌ حلقه ها مشغول فعالیت هستند باید از خداوند طلب کنند که توفیق عمل بر اساس نام مجموعه به شما عنایت کند

کد خبر: ۵۴۴۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵

به گزارش بازتاب گهر؛ آیت‌الله علوی‌گرگانی در دیدار با سرمربیان حلقه‌های صالحین دورود با بیان اینکه استعداد های زیادی در شهرستان دورود وجود دارد افزود: شهرستان دورود یکی از شهرهای مذهبی، شخصیت ساز و با تدین در کشور است که دارای استعدادهای زیادی است.

آیت اله علوی گرگانی
 
آیت الله گرگانی با اشاره به اینکه صالحین یکی از نام‌های مورد تأیید خداوند است، اذعان داشت: شما و همه‌کسانی که در این‌ حلقه ها مشغول فعالیت هستند باید از خداوند طلب کنند که توفیق عمل بر اساس نام مجموعه به شما عنایت کند چرا که رفتار اگر مطابق کلام باشد تأثیرگذاری بمراتب بیشتری دارد.
 
وی در ادامه با تاکید براینکه نمونه کارهای حلقه‌های صالحین مطابق با دستورات قرآن و اهل‌بیت (ع) است بیان داشت: فعالیت های شما سبب نزدیکی بیشتر شما به خداوند خواهد شد و وقتی به خدا نزدیک‌تر می‌شود قطعا آزمون‌ها هم سخت‌تر خواهد شد.
 
علوی گرگانی در پایان تصریح کرد: مسئولان باید در هر مسئولیتی که هستند مراقب رفتار و عمل خود باشند چرا که ابتدا باید خود را اصلاح کنند تا مردم اصلاح شوند.

آیت اله علوی گرگانی

آیت اله علوی گرگانی

سالاروند
 
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: