اورژانس اجتماعی شهرستان دورود روز دوشنبه در آئینی با حضور انوشیروان محسنی بند پی رئیس سازمان بهزیستی کشور به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۵۴۴۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶

به گزارش بازتاب گهر؛ رئیس سازمان بهزیستی کشور در این آئین گفت: اورژانس های اجتماعی حدود هشت سال در کشور تعطیل شده بود که در این مدت آسیب های اجتماعی افزایش پیدا کرده بودند.

انوشیروان محسنی بند پی افزود:اورژانس های اجتماعی یکی از اثربخش ترین واحدها در بخش سلامت اجتماعی،بحران های فردی و مشاوره است که در دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی کشور حدود یک سال قبل پیشنهاد اورژانس های اجتماعی در کشور را ارائه داد افزود:ریاست محترم جمهور نیز دستور گسترش و افزایش کمی و کیفی این واحدها را در سطح کشور صادر کردند.

بند پی در خصوص راه اندازی اورژانس اجتماعی دورود نیز تصریح کرد: در این مرکز نیروهای بومی شهرستان در رشته های روانشناسی و مددکاری آموزش های لازم را گذرانده اند و مشغول به کار شدند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه یک دستگاه خودرو به اداره بهزیستی دورود تعلق خواهد گرفت افزود:در خصوص بازسازی ساختمان این اداره با همکاری کمیته برنامه ریزی شهرستان سازمان بهزیستی نیز مساعدت های لازم در این خصوص بعمل خواهد آورد.

انتهای پیام/

منبع:ایرنا

 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹
0
1
بازم شب انتخابات شد و التماس دعای تدبیریان
پاسخ ها
صدا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خخخخخخخخخ


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: