قالیباف در جمع مردم خرم آباد:

قالیباف در جمع مردم خرم آباد گفت: ضعف مدیریت اجرایی کشور عامل اصلی بروز مشکلات کنونی کشور جامعه و اقتصاد است.

کد خبر: ۵۴۴۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳

به گزارش بازتاب گهر؛ این کاندید انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در جمع مردم خرم آباد بیان کرد: کشورمان دارای ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه های مختلف است، به عنوان نمونه اکنون 5 درصد از منابع جهان در ایران قرار داشته، این در حالی است که جمعیت کشورمان یک درصد از جمعیت دنیاست.

ضعف مدیریت اجرایی کشور دلیل اصلی مشکلات کنونی جامعه/دست 4 درصدی ها را از اقتصاد کشور قطع می کنیم

وی عنوان کرد: حال باید پرسید با وجود داشتن چنین ظرفیت های بسیار زیادی چرا باید جوانانمان بیکار باشند و شاهد بروز مشکلات کنونی باشیم، به همین دلیل باید گفت که دلیل اصلی شرایط کنونی را باید ضعف مدیریت در حوزه اجرابی کشور دانست، به همین دلیل باید در انتخابات پیشرو مدیریت اجرایی کشور را به فردی سپرد که بتواند دغدغه های مردم را پاسخ دهد.

 

محمد باقر قالیباف ادامه داد: متاسفانه اکنون مشاهده می شود که با وجود اینکه سرمایه های بانک ها متعلق به تمام اقشار جامعه بوده، اما چند 10 میلیارد تومان از سرمایه های بانک های کشور در اختیار چند صد نفر بوده و مردم عادی برای گرفتن وام های چند میلیونی باید همچنان در انتظار بمانند، چرا باید سرمایه بانک ها در اختیار 4 درصدی ها باشد.

 

این مسئول در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب قاچاق کالا و ارز و نقش ویژه 4 درصدی ها، افزود: چگونه می شود همه چیز در مرزهای کشور قابل کنترل باشد، اما شاهد قاچاق کالا و ارز باشیم، مطمئنا در این حوزه 4 درصدی ها بیشتری سود و منفعت را بدون انجام هر گونه تلاشی برده و شاهد تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی خواهیم بود.

 

این کاندید ریاست جمهوری ادامه داد: برخی ها دم از حفظ امنیت سرمایه گذاران می زنند و موضوع حفظ امنیت سرمایه گذاران کاملا درست بوده، اما زمانی باید گفت که امنیت سرمایه گذاران حفظ نمی شود که افراد 4 درصدی سرمایه شان حفظ شده اما سرمایه مردم از بین می رود و فقر و بیکاری و تنگ دستی و کم درآمدی باعث ناامنی می شود.

 

قالیباف عنوان کرد: برخی ها می گویند که نمی توان 5 میلیون شغل ایجاد کرد، پاسخ ما این است در شرایطی که شاهد وضعیت کنونی کشور و با توجه به اینکه سرمایه در اختیار عده ای خاص بوده، این امکان پذیر نیست اما اگر بتوان از ظرفیت های مردمی استفاده کرد، مطمئنا شاهد تحقق این وعده خواهیم بود.

 

 

وی بیان کرد: زمانی که در قوه مجریه مستقر شویم شمارش معکوس ایجاد 5 میلیون شغل را خواهیم زد که مردم خواهند دید که چگونه شغل ایجاد خواهد شد.

 

این مسئول افزود: برخی از افراد از موضوع 4 درصدی ها سوء استفاده کرده و می گویند که ما مخالف تولیدکنندگان و تاجران واقعی هستیم، این حرف به هیچ عنوان صحت نداشته و ما دست تولیدکنندگان و تاجران را می بوسیم و حتی با تمام وجود از آنها حمایت خواهیم کرد چرا که باور داریم بدون این افراد نمی توان شغل ایجاد کرد، اما مطمئنا دست 4 درصدی ها را که بدون هیچگونه تلاشی سرمایه های مردم را می برند حتما قطع خواهیم کرد.

 

 

قالیباف عنوان کرد: آنهایی که می گفتند در 100 روز اول فعالیت دولت تحول اقتصادی ایجاد می کنیم، اکنون پس از گذشت چند سال به وعده خود عمل نکرده اند، اما با توجه ظرفیت های مردمی به مردم قول داده و متعهد می شوم که در یک دوره 4 ساله کشور را در مسیر تحول اقتصادی قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: