یادداشت؛

اخیرا دورسانه جیره خوار و خود فروخته لرستان اقدام به توهین و افترا به رسانه های انقلابی استان نموده اند و با نسبت دادن تجمعات اخیر به اصوالگرایان سعی در تبرئه خود در فتنه ۸۸ را دارند.

کد خبر: ۵۴۷۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۵

به گزارش بازتاب گهر؛ رسانه های کند ذهن و افراطی اصلاح_طلب و خود_فروخته که غالبا با هزینه های سنگین دولتی اموراتشان سپری می شود تا اراجیفی مهمل به خرد مردم دهند با توهین به رسانه های انقلابی که فقط با بازگو کردن سخنان مقام معظم رهبری و با به رخ کشیدن وعده های دولت مردان که به دولت_وعده معروف است هدف در مطالبه گری حقوق مردم در امورات کشور را دارند، سعی می کنند صورت مساله را پاک و خود را تبرئه کنند.

 

افراد و رسانه هایی طرفدار اغتشاش و نا امنی در جامعه هستند که سال ۸۸ با شانتاژ و حمایت های گاه آشکارا و گاه در لفافه به آتش این فتنه هیزم میریختند.

 

اصولگرایان اگر تندرو و خواستار نا امنی جامعه بودند همین انتخابات ۲۹ اردیبهشت با آن همه تخلف آشکار بهترین دلیل برای اعتراضات به حق در خیابان ها بود.

 

اما این طیف محجوب همیشه صلاح کشور و نظام را مد نظر دارد و با متانت و حیای خاصی از راه قانونی تخلفات و تقلب های بوجود آمده را پیگیری کرد حتی دریغ از یک تجمع...

 

 قائله موسسات غیر مجاز که اتفاقا دست برخی دولتمردان و همین رسانه های خود فروخته اصلاح_طلب نیز در آن است اصلا ارتباطی به انتخابات برای رسانه های انقلابی ندارد.

 

یک نظریه در اینجا مطرح است که شاید این حربه را خود دولتمردان در برخی استان ها راه انداخته اند تا با این ترفند دسته کشی های خیابانی، شورش و ناامنی بوجود آورده تا فتنه_۸۸ از ذهن ها فراموش و این درگیری ها و ضربه زدن به بیت_المال را به طرفداران نامزد انتخابات ریاست جمهوری نسبت دهند.

 

برخی رسانه ها چنان سخن از مخالفت سران اصوالگرا از تجمعات قانونی می کنند که انگار کل فتنه۸۸ با مجوز و قانونی صورت گرفته است.

 

هنوز فیلم اعترافات افراد دستگیر شده و خصوصا ابطحی مشاور اصلی سران فتنه وجود دارد که گفتند این فتنه ریشه اش در غرب و انگلیس بود.

 

وقتی از سرکوبی اصلاح طلبان سخن میگویید یاد انشا خواندن جهانگیری در مناظرات می افتیم که میگفت نماینده جریان اصلاح طلبی هستم که سی و چند سال است کنار گذاشته شده است اما این آقای متفکر اصلاحات به این فکر نکرد که از زمان حجت الاسلام هاشمی تا صحنه گردان فتنه سبز یعنی ۱۶ سال در نظام اسلامی مسئولیت داشته اند و بعد از آن حدود هشت سالی که محرومین بر جامعه خدمت کردند و دست آن سرمایه داران و مرفهین بی درد از خزانه کوتاه شد بازهم ۴سال در دست شما بوده است.

 

پس جریان افراطی اصلاح طلب که نظام اسلامی کم از آن ضربه نخورده مدت ها بر مسند مدیریت بودند و فتنه های متعددی از ۷۸ تا ۸۸ را رقم زدند.

 

از طرف دیگر غیرت و عزت ایرانی در حوادث حج، ترکیه و... در زمان دیپلماسی لبخند همین آقایان رقم خورده است.

 

در مورد پیوند های اشاره شده باید گفت که این آموزه دین ما است که اگر کسی توبه کرد و نزدتان آمد با آغوش باز با او دیدار کنید خودتان یادتان رفته در سال ۹۲ و ۸۸همین فرد توبه کار ‌که آن زمان حواشی زیادی داشت حامی شما بود، آن زمان به به و چه چه تان از آزادی و تفکر باز سیاسی تان گوش فلک را کر کرده بود و اکنون طبق گفته خودش نادم است، حالا شده آدم بده صحنه؟

 

شما که بیکاری جوانان، مشکل ازدواج دختران و پسران، حاشیه نشینان و محرومان را فراموش کرده و گره کشور را در پخش صدای ربنای خواننده خود فروخته ای میدانید که افتخارش عکس انداختن با خواننده زن مستهجن و بهایی و شرمش از پخش صدایش در رسانه جمهوری اسلامی ست...

 

ما سخنان مدیران خود فروخته که کار فرهنگ را زمین گذاشته و داعیه دار جریانی شده اند که پرونده شان در نظام اسلامی روشن است، در جشن پیروزی انتخاباتتان را یادمان نمیرود که با توهین و بی حیایی خاصی به رسانه های انقلابی هجوم آوردید.

 

همه می دانند که این رسانه های تاثیر گذار لرستان همین جوانان انقلابی هستند که شما آنان را بی شناسنامه و بی سواد خواندید.

 

روشنفکران؛ لطفا چشمان بسته تان را باز و فکر تارعنکبوت گرفته که سرشار از بغض به نیروهای انقلابی است را شفاف کنید تا بتوانیم بر دشمن غلبه کنیم...

 

گرچه ضرب المثلی غمگین میگوید: کسی که خواب است را می شود بیدار کرد ولی کسی که خودش را به خواب زده هرگز بیدار نمیشود... التماس تفکر...

 

انتهای پیام/

منبع:ازنا خبر

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: