صبح امروز شنبه شهردار بروجرد با اکثریت آراء برکنار شد و یاراحمدی به عنوان سرپرست جدید شهرداری بروجرد معرفی شد.

کد خبر: ۵۴۸۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷

شهردار بروجرد استیضاح شد

به گزارش بازتاب گهر؛ امروز شنبه با یک رای موافق منوچهر یوسفی شهردار بروجرد استیضاح شد و غلامعباس یاراحمدی به عنوان سرپرست جدید شهرداری بروجرد معرفی گردید.

 

"اشرف چگنی"منتخب مردم در شورای شهر پنجم بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: جلوی سوء استفاده و استخدام ها در این موقعیت شورا با استیضاح شهردار گرفته می شود و با توجه به این که چندین بار در راستای استیضاح شهردار جلساتی برگزار شد اما بیشتر اعضا موافق ابقا شهردار بودند.

 

وی اضافه کرد: با توجه به مشکلات مالی و دیگر مشکلات شهرداری اما تا کنون شهردار بروجرد استیضاح نشد که امروز در جلسه ای 11 نفر از اعضای شورای شهر با استیضاح شهردار موافقت کردند و تنها یک نفر با این استیضاح موافق نبود که در نهایت منوچهر یوسفی برکنار و غلامعباس یاراحمدی به عنوان سرپرست شهرداری بروجرد معرفی شد.

 

به گفته وی گرچه باید زودتر از این شهردار استیضاح می شد اما هنوز هم به نظر می رسد استیضاح به موقع بود تا مشکلی که در شورای سوم رخ داد، در این شورا دوباره تکرار نشود.

 

چگنی اظهار داشت: در شورای سوم و بعد از برگزاری انتخابات بود که در چنین موقعیتی چندین نفر استخدام شهرداری شدند و سواستفاده هایی صورت گرفت که استیضاح شهردار سبب شد تا جلوی سواستفاده ها و استخدام های بی مورد گرفته شود.

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: بازتاب بروجرد

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: