جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۲    عبارت مورد جستجو: هاشمی رفسنجانی

مهمترین عناوین روزنامه‌های یکشنبه

مهمترین عناوین روزنامه های امروز را می توانید اینجا بخوانید:

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


عکس: پادشاه عربستان در منزل هاشمی

پادشاه عربستان در سفر به تهران، از فرودگاه مهرآباد به منزل آیت الله هاشمی رفسنجانی رفت.

كد خبر : ۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


دیدگاه منتظری در مورد حکم ولی فقیه

پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : آیت الله منتظری در مورد ولایت فقیه گفت : اگر ولی فقیه حکمی بدهد و به عنوان مثال امروز را روز عید اعلام کند همه مجتهدین باید تبعیت کنند و این بر مقلدان آنها نیز واجب است ولی در مسائل دیگر هر کس باید به مرجع تقلید خود مراجعه کند.

كد خبر : ۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


ال مانیتور: احمدی نژاد برمی گردد

طرفداران احمدی نژاد این روزها در تلاش هستند تا با تأثیرگذاری بر افکار عمومی، زمینه بازگشت وی به قدرت را فراهم کنند.

كد خبر : ۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


ای کاش دولت‌های پیشین در موضوع هسته ای همانند دولت فعلی عمل می‌کردند/ دولت خودش را در قبال مخالفانش ملزم به پاسخگویی ببیند

دبیرکل حزب اسلامی کار می گوید ای کاش دولت‌های پیشین هم با شرایطی که دولت جاری دنبال اهداف هسته‌ای هست، عمل می‌کردند.

كد خبر : ۱۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


روحانی به دنبال تکرار نکردن اشتباه هاشمی و خاتمی

روحانی بعد از آغاز دومین سال ریاست جمهوری‌اش به دنبال اجرای سیاست‌های تازه خود در ایران است.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


هاشمی: احتمال توافق بسیار جدی است

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی کوتاه، برای تیم هسته ای ایران آرزوی موفقیت کرد.وی گفت: اکنون مذاکرات به جای حساسی رسیده که احتمال توافق را بسیار جدی کرده است.

كد خبر : ۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


عباي رياست خبرگان بر دوش کدام «هاشمي» مي‌افتد؟

سخنان روز گذشته سید احمد خاتمی در باره انتخاب رئیس آینده مجلس خبرگان، این مساله را به صفحات سیاسی بسیاری از روزنامه‌های امروز کشیده است. یک روز مانده به برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم، روزنامه‌های برداشت‌های متفاوتی از روند کار دارند. یک روزنامه هم سرمقاله امروز خود را به ناعادلانه بودن نظام مالیاتی کشور اختصاص داده است.

كد خبر : ۲۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


حماسه 9 دی یکی از مهمترین وقایع انقلاب اسلامی بود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان دورود گفت: حماسه 9دی یکی از مهمترین وقایع انقلاب اسلامی بودکه پس از حوادث زیادی که در طول 35سال انقلاب رخ داد به وجود آمد.  

كد خبر : ۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


مروری بر جنجالی‌ترین کتک‌کاری‌های سیاسی

ساحت سیاست ایران شاهد برخوردهای شدید و حتی فیزیکی میان نمایندگان مجلس و چهره‌های شناخته شده سیاسی بوده است.

كد خبر : ۲۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


تابش: هاشمی و خاتمی دیگر به قدرت بازنمی گردند

محمدرضا تابش، نماینده اردکان در مجلس در پیش بینی خود از آینده سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی، خاتمی و احمدی نژاد به خبرنگار نامه نیوز گفت: آینده سیاسی در جوامعی مثل ما که رفتارمان را منطبق بر قانون نمی‌کنیم قابل پیش بینی نیست و باید فضل الهی شامل حال افراد شود که آنها را به اوج ببرد. والا خدایی نکرده از اوج به پایین کشیده می شوند چون رفتارهای ما چارچوب دار و قانونمند نیست.

كد خبر : ۲۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


تصویر : آیت الله هاشمی و روحانی در جنگ

آیت الله هاشمی و روحانی در جنگ .

كد خبر : ۲۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


واکنش سپاه به جنجال درباره سخنان سردار جعفری/جدایی رحیمی از احمدی نژاد شوخی است

چند خبر سیاسی دیروز بیش از بقیه خبرها مورد توجه کاربران قرار گرفت.

كد خبر : ۳۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


سرنوشت سیاسی دو «اکبر»

شیخ ناطق بالاخره به قولی که سال 76 داد عمل کرد. آن سال قرار بود جناح راست با انتخاب ناطق، راه هاشمی را ادامه دهند؛ اما حالا شیخ ناطق دارد به تنهایی راه هاشمی را می‌رود. داستانشان شبیه به هم شده است. شیخ علی‌اکبر ناطق نوری و شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی؛ زندگی سیاسی‌شان، تحولات فردی و دلخوری‌های‌شان شبیه هم شده. برای همین اظهارنظرهای این ‌روزهای‌شان هم مشابه شده است.

كد خبر : ۳۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


واقعه «هفتم تیر» و روایت هایی که باید بخوانید

در مطلب پیش رو به مناسبت واقعه ی تلخ "هفت تیر" روایت های مختلف افراد نزدیک به واقعه را فهرست کردیم. در ابتدای مطلب؛ گزارش روزنامه ی کیهان را هم آوردیم، که به حال و هوای آن روزها نزدیک شوید...

كد خبر : ۳۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


سید حسن خمینی اولین رئیس «سید» مجلس خبرگان می‌شود؟/ «آیت‌الله جوان» در مسیر احیای اندیشه «خمینی کبیر»

حضور سید حسن رنگ و بوی تازه‌ای به مجلس خبرگان می‌دهد و باید دید که او در روزهای پیش رو چه تصمیمی برای آینده سیاسی خود خواهد گرفت.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


از منا تا شیخ نمر؛ توطئه عربستان برای تحریک ایران

کارشناس مسائل منطقه گفت: حاکمان سعودی در پشت ضربه زدن به محورهای مقاومت در منطقه، عصبانیت، اقدام و واکنش سلبی و نظامی ایران را دنبال می‌کنند و می‌کوشند با نشانه گرفتن پایه‌های راستین مقاومت، ایران را به عکس‌العمل تهاجمی وادار نمایند.

کارشناس مسائل منطقه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی بازتاب گهربا اشاره به بی کفایتی های آل سعود در اعدام شیخ نمر اظهار کرد: عربستان سعودی سلسله اقدامات جنایت‌باری را علیه گفتمان مقاومت در منطقه‌ تدارک دیده است. اقداماتی که غایت نهایی آنانضربه زدن به محور مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران و ایجاد گسست و انقطاع درواسطه‌های جمهوری اسلامی در سراسر منطقه می باشد. رژیم سعودی همه این توطئه‌ها را برای تحقق یک خواسته انجام می‌دهد و آن واداشتن ایران به اقدام متقابل و تحریک ایران به واکنش نظامی می‌باشد. تا جنگ نیابتی ایران با عربستان و محور سازش در منطقه، که به وسیله استوانه‌ها و پایه‌های مقاومت، چون انصارالله در یمن، دولت قانونی بشار‌اسد در سوریه، حزب‌الله لبنان و نیروهای مردمی عراق و …صورت می‌پذیرد جای خود را به جنگ مستقیم ایران و عربستان و همپیمانان یهودی و ترک دهد. به عبارتی تمام تلاش‌های عربستان از اقدامات وحشیانه و تجاوزکارانه خود از آنجایی ناشی می‌شود که عربستان می‌کوشد ایران را مستقیما وارد درگیری با خود نماید. و این نقشه‌ای است که امریکا و رژیم صهیونیستی و ترکیه برای ضربه زدن به امنیت و ثبات درایران کشیده‌اند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران تنها کشور موجود در غرب آسیاست که درگیر آتش جنگ و نزاع نشده است. اگرچه هرکدام از محورهای مقاومت در سراسر منطقه به نیابت از ایران با محور سازش یعنی عربستان می‌جنگند و ایران نیز با حمایت مادی و معنوی از این جریان‌ها به طور غیر‌مستقیم وارد منازعات منطقه گشته است. اما تفاوت ایران با دیگر کشورهای منطقه چون ترکیه و عربستان دور ماندن خود کشور از بی‌ثباتی و جنگ می‌باشد و این موضوعی است که برای عربستان و ترکیه به عنوان مجری خواسته‌ها و امیال رژیم صهیونیستی و امریکا ناخوشایند می‌آید. لذا کشورهای مرتجع و سازشکار منطقه، عربستان را به مواجهه و رویارویی مستقیم با ایران متمایل ساخته‌اند تا پس از شعله‌ور شدن جنگ بین ایران و رژیم سعودی پشت عربستان سعودی محوری را علیه مقاومت تشکیل داده و مضاف بر جنگیدن با محور مقاومت در سطح منطقه‌، با ایران نیز به عنوان رهبر معنوی و مادی محور مقاومت که در بیرون از مرز‌های خود می‌جنگد و ثبات داخلی به ارمغان می‌آورد، مستقیما وارد جنگ شوند و ایران را هم در منطقه(تضعیف مقاومت) و هم در داخل( نا‌امنی و پیش بردن طرح‌های تجزیه‌طلبانه) با مشکل مواجه سازند.

کارشناس مسائل منطقه بیان کرد: این اقدامات تهاجمی و همراه با توطئه جهان استکبار و محور سازش برای تحریک ایران به واکنش تهاجمی و فی‌النتیجه درگیر کردن مستقیم ایران در جنگ از ماجرای فرودگاه جده و تعرض به دو نوجوان ایرانی آغاز شده است. این تعرض در شرایطی صورت پذیرفت که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که روابط نسبتا خوبی با حاکمان سعودی در دوران دولت‌داری خود داشت قرار بود برای تقریب و مصالحه در مورد اختلافات دو کشور وارد عربستان سعودی شود. اما حاکمان سعودی با پیش کشیدن این ماجرا عملا مانع تحقق سفر شده و دریچه‌های دوستی با ایران را به کل مسدود نمودند.

اقدام بعدی سعودی‌ها در تحریک دولت ایران و تشویش افکار و ایجاد دوقطبی عرب و فارس، در ماجرای فاجعه منا رخ داد که عربستان با این کشتار فجیع و مماشات در روند شناسایی و تحویل اجساد جانباختگان ایرانی و ندادن مجوز و روادید به مسئولان ایرانی برای ورود به عربستان عملا تمایل داشت ایران را در مسیری قرار دهد که مسئولان جمهوری اسلامی از مسیر تصمیم‌گیری عقلانی و منطقی خارج شده و وارد مسیر احساس و هیجان شوند. و در نتیجه واکنش رادیکال و تهاجمی نسبت به این موضوع اتخاذ نمایند و در نهایت درگیری لفظی بین طرفین به درگیری فیزیکی و نظامی منجر شود و در این درگیری نظامی کلیه کشورهایی که ایران با آنها تخاصم و تقابل گفتمانی و ژئوپلیتیکی دارد در جریان یک محور برعلیه ایران وارد جنگ شوند

وی تأکید کرد: جنایت بعدی عربستان در طول چندماه اخیر، در ماجرای کشتار شیعیان نیجریه بدست ارتش سعودی-صهیونیستی این کشور اتفاق افتاد که در جریان این حمله که به دستور سعودی‌ها صورت پذیرفت تعدادی از رهبران اصلی جنبش اسلامی نیجریه شهید و تعداد زیادی مجروح شدند و رهبر این جنبش اسلامی یعنی شیخ ابراهیم زکزاکی نیز مجروح و بعد از دستگیری زندانی شد. در پشت این حمله و کشتار نیز دستان پلید سعودی‌ها هویداست. چرا که شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه یکی از استوانه‌های گفتمان مقاومت در نزدیکی مرز‌های رژیم صهیونیستی می‌باشد که می‌توانست اهداف محور مقاومت به رهبری ایران را محقق سازد. این جنایت نیز در ادامه تحریک ایران با گفتمان شیعی، روی داد تا هزینه‌های ایران در جدال میان محور مقاومت و محور سازش بالا رفته و ایران مانند عربستان به رویکرد و رفتار تهاجمی روی‌آورد. آخرین اقدام از سلسه توطئه‌های حاکمان سعودی در جریان اعدام شیخ نمر‌ باقرالنمر عملیاتی شده است. شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان از افراد نزدیک به گفتمان شیعی جمهوری اسلامی ایران در سرزمین‌ عربستان بود که خواستار برگزاری انتخابات آزاد در این کشور و سهیم شدن بیشتر شیعیان در ساختار اقتصادی و سیاسی عربستان بود و به سبب تبعیض‌هایی که نسبت به شیعیان در این کشور روا داشته می‌شد اعتراض می‌کرد. شیخ نمر در‌پی رهبری شیعیان عربستان در اعتراضات ۲۰۱۲ دستگیر شد و در دادگاه جنایی عربستان سعودی در سال۲۰۱۴ به دلیل ادعای واهیِ اقدام علیه امنیت ملی و محاربه به اعدام محکوم گشت. عربستان شیخ نمر را به همراه ۴۶ تن دیگر به جرم اقدامات تروریستی اعدام کرد. این در‌حالی است که عربستان خود خوراک فکری و ذهنی تروریست‌ها را فراهم می‌سازد و خود مهد و کانون تروریسم و تروریست‌پروری می‌باشد.

گلی خاطرنشان کرد: حاکمان سعودی در پشت ضربه زدن به محورهای مقاومت در منطقه، عصبانیت، اقدام و واکنش سلبی و نظامی ایران را دنبال می‌کنند و می‌کوشند با نشانه گرفتن پایه‌های راستین مقاومت، ایران را به عکس‌العمل تهاجمی وادار نمایند. اما مسئولان جمهوری اسلامی همچنان که تاکنون تلاش کرده‌اند باید دوباره این مسیر صبر و سعه‌ صدر را ادامه دهند تا در مسیر و میدان سعودی‌ها که رژیم یهودی و امریکا برای طرفین تدارک دیده‌اند قرار نگیرند. لذا در ماجرای اعدام شیخ نمر مسئولان جمهوری اسلامی و مردم باید ضمن محکوم کردن این جنایت و پیگیری آن از مجاری قانونی از اقدامی که به واکنش فیزیکی بینجامد پرهیز نمایند

كد خبر : ۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


اعتراض مردم به استقبال مهمان ناخوانده آمد/حاشیه های دعوت فائزه هاشمی به لرستان+عکس
كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


دستاوردهای پسابرجام و منافع پنهان!

شرایط عجیبی است، مقامات کشوری، چون فرانسه و حتی انگلیس به رفتار آمریکا پس از برجام اعتراض می کنند،ولی در داخل کشور این چنین از برجام حمایت می شود؟

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


دستاوردهای پسابرجام و منافع پنهان!

شرایط عجیبی است، مقامات کشوری، چون فرانسه و حتی انگلیس به رفتار آمریکا پس از برجام اعتراض می کنند،ولی در داخل کشور این چنین از برجام حمایت می شود؟

كد خبر : ۳۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


فرزندان آیت الله در سکوت دولت تدبیر مخالفت خود را با نظام علنی کردند

فائزه هاشمی دختر حاشیه دار سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در اقدامی قابل تامل به دیدار با اعضای فرقه ضاله بهائیت رفت.

كد خبر : ۳۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


بی‌حرمتی‌ها به اسلام از جانب مدعیان اسلام‌شناس!

 جوانان انقلابی مجمع مدافعین - غرب کشور  شهرستان بروجرد در واکنش به عملکرد های اخیر خانواده  آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه صادر کردند.

 

كد خبر : ۳۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


از انتقال دولت سازندگی به کاخ سعدآباد تا فیش های نجومی در دولت تدبیر و امید/پایه گذاری اشرافی گری در دولت هاشمی/ مردم؛ حلقه مفقوده تفکر اشرافیت

شاید بتوان گفت که بعد از انقلاب اسلامی، نقطه شروع فرهنگ اشرافی گری بین برخی از مسئولین، در دوران سازندگی رخ داد.

كد خبر : ۳۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


پشت صحنه فرمان «شورش علیه نظام» در «تابستان داغ»/از صحنه‌گردانی دولتمردان اصلاحات در فتنه 78 تا نطق انقلابی روحانی

اصلاح قانون مطبوعات در مجلس پنجم فقط یک رمز و یک بهانه بود تا فرمان شورش علیه نظام در غائله کوی دانشگاه صادر گردد و پیش بینی رسانه‌های غربی برای تابستان داغ سیاسی تهران را جامه عمل بپوشانند.

كد خبر : ۳۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸


آقای رئیس‌جمهور! امشب به این پرسش‌ها هم پاسخ بدهید

فردا شروع چهارمین سال دولت یازدهم و ریاست جمهوری آقای دکتر روحانی است. سه سال گذشته، بهترین ملاک برای ارزیابی عملکرد دولت یازدهم و راستی‌آزمایی همه وعده‌های دولتمردان و البته پاسخگویی آنهاست.

كد خبر : ۴۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


اجلاسی به نام معلمان، به کام فعالان انتخاباتی/ از پیش‌گویی هاشمی برای انتخابات آینده تا اعتراف رئیس اجلاس به عزل و نصب‌های انتخاباتی در وزارت‌خانه

با توجه به اینکه آموزش و پرورش در این سال های اخیر به دلیل ضعف مدیریتی و سیاسی کاری دچار تنش های زیادی شده است قاعدتاً و بر اساس منطق عقلی، باید اجلاسیه مکانی برای تبادل نظر جهت برطرف کردن این تنش ها باشد اما حقیقت این اجلاس در آستانه انتخابات چیزی به جز این بوده است.

كد خبر : ۴۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


خاطرات آزاده ای اسیر/ حسین احمدوند: در اسارت اما آزاد بودیم

آزادگان آمدند همان طور که رفته بودند؛ دلیر و مقاوم، نستوه و استوار، امیدوار و دلاور. آمدند با همان صلابت همیشگی، همان طور که دیروز رفته بودند.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


هاشمی رفسنجانی مخالفان رسانه‌ای برجام را به همنوایی با صهیونیست‌ها متهم کرد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نگاه مخالفان صاحب تریبون و رسانه‌ دولت روحانی را نمونه‌ روشن از کارشکنی و بهانه‌گیری‌ دانست و گفت: آنها ابایی نداشتند و ندارند که در مخالفت با توافقات هسته‌ای با صهیونیست‌ها هم نوا شوند.

كد خبر : ۴۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


اظهارات متناقض هاشمی رفسنجانی در خصوص پرداخت یارانه به مردم

هاشمی رفسنجانی در اظهارات جدید خود گفته است: دریافت یارانه، کرامت انسان را مخدوش می کند و باید در آمد حاصل از فروش نفت مستقیما به مردم داده نشود و برای حفظ کرامت آنها صرف اشتغال زایی شود.

كد خبر : ۴۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


راهکار جدید یاران «آیت‌الله» برای آزادی مهدی هاشمی/ گزارش‌های مستندی که با فشار نفوذی‌ها پس گرفته می‌شود

این روزها فشار روی قوه قضائیه بیشتر شده است تا مهدی هاشمی وقتی به یکی از مرخصی های پر تعدادش می رود، دیگر بازگشتی به زندان نداشته باشد، آنهم به ظاهر کاملاً قانونی.

كد خبر : ۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


زحمات حاج احمدآقا برای اسلام و انقلاب بی‌نظیر است/ امام فرمودند برای بعد از خودم افرادی مانند آقای خامنه‌ای را دارید

هاشمی رفسنجانی با ابراز تأسف از موج جدید برای حمله به امام(ره)، گفت: تقریباً در همه رسانه‌های معاند خارجی این موج ادامه دارد، تا جایی که اخیراً شهردار پاریس نمایشگاهی از بازسازی صحنه‌های اعدام آن زمان برگزار کرده که حمایت از این گروه تروریستی، جای تأمل دارد.

كد خبر : ۴۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


اظهارات متناقض دولت‌مردان درباره یک موضوع بدیهی!
وزیر کشور در تبریز: «یکی از گام‌هایی که در حوزه‌ی بین الملل بعد از توافق برجام برداشته شد، قانون مبارزه با پولشویی و تأمین مالی و حمایت مالی از تروریسم بود که به به تصویب مجلس رسید و موانع بسیاری را در حوزه‌ی نظام بین الملل مالی، برداشت.»
كد خبر : ۴۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


مجموعه‌فتونیوز/بیست غلط و نمره «صفر» هاشمی
یکی از فرماندهان سال‌های دفاع مقدس نامه‌ای سرگشاده خطاب به ملت ایران در مورد سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی نوشت.
كد خبر : ۴۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


از عملکرد دولت روحانی انتقاد دارم/عملکرد جنتی هیچ دفاعی ندارد/عدم حضور احمدی‌نژاد در انتخابات به ضرر اصلاح‌طلبان است

صادق زیباکلام ضمن انتقاد از برخی عملکردهای دولت روحانی،گفت: عدم حضور احمدی‌نژاد در انتخابات به ضرر اصلاح‌طلبان است چرا که وی می‌توانست ستون پنجم اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات باشد.

كد خبر : ۴۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


کنایه و انتقاداتی که رنگ و بوی اختلاف دارد/ هاشمی ها علیه روحانی؟
پس از اظهار نظر هاشمی در خصوص رای آوردن روحانی در سال گذشته، اخیرا نیز دیگر اعضای خاندان هاشمی انتقاداتی را علیه روحانی مطرح کرده اند.
كد خبر : ۴۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


تکذیب اظهارات هاشمی رفسنجانی درباره مهدی/ واکنش به اظهارات توهین‌آمیز مشاور رئیس‌جمهور/ بازداشت یک فرد درخصوص حضور زن مدل خارجی/ دستگیری اعضای باند سقط جنین‌های غیرمجاز/انحلال تعاونی اعتباری ثامن الحجج

دادستان تهران با اشاره به اظهارات اخیر آقای هاشمی رفسنجانی مبنی بر انتقال مهدی هاشمی از زندان به بیمارستان به دستور مقام معظم رهبری گفت: دادستانی تهران پس از بررسی و کسب اطلاع از مقامات ذی ربط، این ادعا را کلا تکذیب می‌کند.

كد خبر : ۴۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


روحانی رقیب می‌طلبد!
منتقدان روحانی بیشتر قصد احیای ائتلاف‌های دم انتخاباتی و گرفتن ژست‌های رادیکالی دارند تا رقیب‌سازی برای رئیس‌جمهور سیاس و زیرکی چون روحانی که تا پیش از مناظره‌ی سوم انتخاباتی سال 92، در نظرسنجی‌ها ده درصد هم رأی نداشت.
كد خبر : ۴۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


فرماندار دورود در گذشت یار دیرین امام (ره) و رهبری را تسلیت گفت

ماشااله نعمتی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

كد خبر : ۵۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام(ره) و رهبری بود/ملت در مقابل شیطنت های رسانه های بیگانه هوشیار باشد

امام جمعه دورود درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیت صادر کرد.

كد خبر : ۵۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


نماينده لرستان در شوراي عالي استانها این ضایعه را تسلیت گفت

پیام تسلیت نماينده لرستان در شوراي عالي استانها به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


فقدان همرزم و همگام سخت و جانکاه است/ او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.
كد خبر : ۵۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


ضدانقلاب غلط کرد/دلایل فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کاملاً واضح است
وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دلایل فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کاملاً واضح است گفت: مرحوم خودش علاقه‌ای به داشتن تیم پزشکی نداشت.
كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


بصیرت مردم در خنثی‌سازی توطئه دشمنان/همه آمدند

بازتاب حضور گسترده مردم در مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی در رسانه‌های خارجی توطئه های برخی جریانات خاص را خنثی کرد.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا در دورود برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا صبح در مسجد امیرالمومنین دورود برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


آقای هاشمی هم استکبارستیز بود و هم صهیونیسم‌ستیز/ بزرگ‌ترین مصیبت به آقا وارد شد

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: آقای هاشمی برخی وقت‌ها تاکتیک‌هایی داشت وگرنه هم استکبارستیز بود، هم صهیونیسم‌ستیز.

كد خبر : ۵۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


حاشیه سازی های مدیر کل ارشاد لرستان تمامی ندارد/ بی توجهی "حنان" به پیام دو روز پیش رییس جمهور!

مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۵۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


بی توجهی کمیسیون عمران به نامه 50 نماینده برای استیضاح آخوندی/ یک ماه گذشت؛ آخوندی استیضاح نشد
آوانس های مکرر کمیسیون عمران مجلس به وزیر راه برای تعویق استیضاح در حالی است که 84 نماینده طرح استیضاح آخوندی را امضا کرده و بعد از گذشت یک ماه معطلی 50 نماینده در نامه ای به رئیس کمیسیون خواستار برگزاری نشست جهت بررسی این استیضاح شدند، اما کمیسیون عمران به این نامه توجهی نکرد و در طول این هفته هم هیچ نشستی برگزار نشد. اح
كد خبر : ۵۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


مهم ترین شاخصه آیت الله رفسنجانی ولایتمداری بود/حمایت از مردم تنها نباید در شعارهای انتخاباتی باشد

خطیب نماز جمعه دورود گفت: آنچه که به تمام ویژگی ها و شاخصه هایی که از آیت الله هاشمی رفسنجانی شنیده اید ارزش می دهد؛ موضوع اعتقاد به ولایت و ولایتمداری است.

كد خبر : ۵۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


نگاهی به زندگی مرحوم شیخ بابایی و کارنامه مبارزاتی شیخ العشایرلرستان

کارنامه مبارزاتی شیخ علی بابایی که بسیاری وی راپدرمبارزات انقلابی مردم پلدختردرجریان مبارزه بارژیم پهلوی ویکی ازبرجستگان مبارزاستان لرستان وازشاگردان حضرت امام “ره”درحوزه علمیه قم است صرفایک روایت ساده تاریخی نیست

كد خبر : ۵۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۸


مردم و احزاب از روحانی شاکی هستند/ پیروزی روحانی ساده نیست/ فعلاً برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارم/ روحانی هوای مشتری‌هایش را نداشت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است که مردم و احزاب می‌توانند مشتری روحانی باشند که از او شاکی هستند؛ آن کسی که به من رأی داده، مشتری من است و از من انتظار دارد، بنابراین اگر بعد از رأی دادن به او توجه نکنم و دنبال کار و زندگی‌ام بروم آنها مجدد از من حمایت نخواهند کرد.

كد خبر : ۵۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


تردید لیدرهای جبهه اصلاحات در حمایت همه جانبه از روحانی
یکی از لیدرهای اصلی اصلاحات در جلسه ای گفته است که اگر درخواستم از مردم برای رای دادن به روحانی را به همان شکل تکرار کنم، پروژه آشتی ملی که در آن دنبال بازگشت به حاکمیت هستیم به طور کامل نابود می شود.
كد خبر : ۵۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


ظهور و سقوط احمدی نژاد

این روزها برخی برای ماندن تغییر رویه داده اند و با مقتضیات زمان رنگ و بویی تازه به خود گرفته اند.

كد خبر : ۵۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹