صفحه اصلی / عمومی / بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامی

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامی

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیتصاویر محمدحسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن فوتبال اهل ایران است. او سابقه بازی در باشگاه استقلال ماهشهر را دارد، وی در نیم فصل ۱۳۹۰ به تیم پرسپولیس پیوست، سپس برای گذراندن خدمت سربازی به عضویت باشگاه ملوان درآمد. او بعد از گذراندن خدمت سربازی به تیم فوتبال استقلال پیوست.

چکیده ای از بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان

نام کامل: محمدحسین کنعانی زادگان

زادروز: ۳ فروردین ماه ۱۳۷۳

زادگاه: آبادان، ایران

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: دفاع وسط / دفاع راست

ملیت: ایرانی

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی زادگان بازیکن فوتبال در ۳ فروردین ماه ۱۳۷۳ در آبادان به دنیا آمده و دانش آموخته رشته برق و مکانیک خودرو است.

محمدحسین کنعانی زادگان، فوتبال را از سال ۱۳۸۴ یعنی ۱۱ سالگی شروع کرد و به تیم ملی نوجوانان ایران راه یافت و بعد در سال ۱۳۸۸ راهی تیم جوانان استقلال ماهشهر شد. او در آخر در ژانویهٔ ۲۰۱۲ به باشگاه پرسپولیس پیوست. وی تا پایان فصل ۱۴–۲۰۱۳ با این تیم قرارداد بست. نخستین بازی او در این تیم در برابر فولاد خوزستان در هفتهٔ آخر لیگ برتر فوتبال ایران ۹۱–۱۳۹۰ بود.

محمدحسین کنعانی زادگان سابقهٔ حضور در لیگ برتر آسیا ویژن زیر ۲۱ سال تهران را با تیم زیر ۲۱ سال پرسپولیس دارد. او در پرسپولیس فرصت چندانی نداشت و قرار شد به صورت قرضی راهی تیم بیرمار پرتغال شود، اما آن جا فرصتی پیدا نکرد و به دلیل رسیدن به سن سربازی، بعنوان بازیکن سرباز راهی باشگاه ملوان بندر انزلی شد.

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیمحمدحسین کنعانی زادگان بازیکن فوتبال 

محمدحسین کنعانی زادگان در سال ۱۳۹۳ به صورت قرضی برای طی کردن دوران سربازی راهی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی شد و ۲ سال در این تیم بازی کرد. بازی های خوب و درخشان محمد حسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاع ملوان سبب شد توسط کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شود. او طی ۲ سال حضور در ملوان انزلی برای این تیم ۴۶ بازی انجام داد و ۳ گل به نتیجه رساند و در آخر دوران سربازی او به پایان رسید. در حالیکه او باید به باشگاه پرسپولیس باز می گشت، مدعی شد دیگر قراردادی با این تیم ندارد و میتواند به هر تیمی که می خواهد برود.

برانکو ایوانکوویچ ، سرمربی وقت پرسپولیس به این مدافع ملی پوش علاقه داشت و به همین علت مسئولان پرسپولیس با او وارد مذاکره شدند تا در این تیم بماند، ولی در پایان در چرخشی عجیب، محمدحسین کنعانی زادگان به علت پیشنهاد مالی بالای تیم استقلال تهران راهی این تیم شد. پرسپولیسی ها قصد نداشتند مثل باشگاه استقلال ولخرجی کنند و به همین علت محمد حسین کنعانی زادگان در تابستان ۱۳۹۵ با امضای قراردادی به صورت رسمی به تیم استقلال پیوست.

محمدحسین کنعانی زادگان بعد از پیوستن به استقلال در مورد حواشی که بوجود آمد گفت: حواشی در کار نبود، بلکه تیم مقابل (پرسپولیس) برای من حواشی ایجاد کرد. من بازیکن حرفه ای هستم و حق انتخاب داشتم. دو سال قبل علیرضا منصوریان با من صحبت کرد و اینک به استقلال آمدم. این که گفته می شود فوتبالم را از باشگاه پرسپولیس شروع کردم، صحت ندارد. من فوتبالم را از استقلال ماهشهر شروع کرده و بعد از آن دو سال در تیم پایه پرسپولیس حضور داشتم. من از بچگی به استقلال علاقمند بودم و استقلالی خواهم ماند.

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیعکس های محمدحسین کنعانی زادگان فوتبالیست

محمدحسین کنعانی زادگان که با حواشی زیادی به باشگاه استقلال پیوسته بود، در هفته دوم رقابت های لیگ برتر خلیج فارس دچار مصدومیت شد و رباط صلیبی او پاره شد. به این ترتیب او ۶ ماه از میادین فوتبال دور شد و تا پایان فصل از تیم دور ماند. در فصل تابستان بعد از این که مصدومیت او پایان رفت، انتظار می رفت در فصل جدید توسط منصوریان در لیست تیم قرار گیرد، علیرضا منصوریان در اقدامی عجیب او را در لیست مازاد قرار داد. این اتفاق در حالی رخ داد که سرمربی آبی پوشان برای جذب او هر کاری کرده بود، ولی در آخر از او گذشت. ظاهرا سرمربی استقلال فکر فنی نداشته و از روی کری و کل کل های پیش پا افتاده اقدام به جذب محمد حسین کنعانی زادگان کرد. وی در پایان فصل در حالیکه تنها دو بازی انجام داده بود از باشگاه استقلال جدا شد.

محمدحسین کنعانی زادگان در فصل ۹۷–۱۳۹۶ برای سایپا بازی کرد. او شروع خوبی در سایپا داشت و بعد از ۷ بازی موفق شد ۳ گل در این تیم به نتیجه برساند که آمار خوبی برای یک مدافع بود ولی در نهایت بدشانسی باز هم دست از سر محمد حسین کنعانی زادگان برنداشت او بار دیگر دچار پارگی رباط صلیبی شد و ادامه فصل را از دست داد تا نتواند روند خوب خود را ادامه دهد. او از این اتفاق شدیداً ناراحت بود.

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیمحمدحسین کنعانی زادگان در کنار پدر و مادرش

محمدحسین کنعانی زادگان پس از این که در تابستان مجدداً مصدومیت را پشت سر گذاشت. او در فصل ۹۸–۱۳۹۷ به ماشین سازی پیوست. او در این تیم بازی های خوبی را انجام داد و مجدداً به تیم ملی دعوت شد و آمادگی خود را نشان داد. محمد حسین کنعانی زادگان ۲۷ بازی در این فصل برای ماشین سازی انجام داد و یک گل به نتیجه رساند. در پایان فصل با توجه به درخششی که داشت مورد توجه پرسپولیسی ها قرار گرفت و به پرسپولیس پیوست. در ۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۹، محمدحسین کنعانی زادگان با قرارداد دو ساله به پرسپولیس بازگشت.

علاقه محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس

محمدحسین کنعانی زادگان گفت: برای من خیلی جالب بود که گابریل کالدرون به این اندازه اکتیو است و پا به پای بچه ها تمرین می کند. حقیقتا وقتی دیدم کالدرون اینطور است لذت بردم. زمانی که او به این اندازه برای تیم و برای ما انرژی می گذارد ما باید دو برابر این انرژی بگذاریم تا زحمت های او را جبران کنیم.

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیتصاویر اینستاگرامی محمدحسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی زادگان کفت: من در تیم ماشین سازی که اغلب یک تیم دفاعی بود سه گل زدم و سه پاس گل دادم و در ملوان هم ۵، ۶ گل زدم و آمار خوبی داشتم، ولی برای من در پرسپولیس مهم حفاظت کردن و دفاع کردن از دروازه پرسپولیس است. من از دروازه پرسپولیس مانند خانواده ام دفاع می کنم. من دست بوس همه هواداران تیم استقلال هستم به دلیل آن که حتی با وجود این که می دانستند من پرسپولیسی هستم به من احترام زیادی گذاشتند اما می خواهم تمامی هواداران پرسپولیس بدانند که همیشه یک پرسپولیسی اصیل بودم.

بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیعکسهای محمدحسین کنعانی زادگان

بازی های ملی محمدحسین کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی زادگان در بازی دوستانه ایران با ازبکستان مورخ ۱۱ ژوئن ۲۰۱۵ به تیم ملی دعوت شد. وی در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۵ در بازی دوستانه برابر ترکمنستان به میدان رفت. محمد حسین کنعانی زادگان تا به حال ۱۶ بازی برای تیم ملی انجام داده و یک گل به نتیجه رسانده است. تک گل او در بازی برابر کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر بود. او روی توپ ارسالی رضاییان با ضربه سر گل سوم ایران را به نتیجه رساند.

افتخارات محمدحسین کنعانی زادگان

– پرسپولیس

  • جام حذفی فوتبال ایران: ۹۲–۱۳۹۱ (نایب قهرمان)
  • لیگ برتر خلیج فارس: ۹۳–۱۳۹۲ (نایب قهرمان)
  • سوپر جام فوتبال ایران ۱۳۹۸ (قهرمانی) 
  • لیگ برترخلیج فارس:۹۹- ۹۸ (قهرمانی)

– استقلال

  • لیگ برتر خلیج فارس: ۹۶–۱۳۹۵ (نایب قهرمان)
بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامیافتخارات محمدحسین کنعانی زادگان

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش


l

این مطالب را نیز ببینید!

نکات مهم و کاربردی در مورد نوشیدن چای که نمی‌دانستید

نکات مهم و کاربردی در مورد نوشیدن چای که نمی‌دانستید

چای سیاه یکی از نوشیدنی‌های رایج و معمول مردم ایران و بسیاری از مردم جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *