صفحه اصلی / حسین حسینی / حسین حسینی در کنار همسر و دخترش (عکس) – عکسیاتو

حسین حسینی در کنار همسر و دخترش (عکس) – عکسیاتو

عکس جدید سید حسین حسینی دروازبان تیم فوتبال استقلال تهران در کنار همسرش و دخترشان در حال سلفی گرفتن در مهرماه ۹۸

حسین حسینی در کنار همسر و دخترش (عکس) - عکسیاتو

بیوگرافی کوتاه : سید حسین حسینی (زاده ۹ تیر ۱۳۷۱ – شیراز)  در پست دروازه‌بان در باشگاه های برق شیراز ، ملوان بندر انزلی و هم اکنون در استقلال تهران بازی می کند . او در سال ۱۳۹۶ و در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با موفقیت ۸۷۴ دقیقه متوالی دروازه استقلال تهران را بسته نگاه داشت و از این حیث به تنهایی رکوردار کلین‌شیت در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران شد.

سید حسین حسینی در اردوی اوکراین در بازی دوستانه مقابل دیناموکیف برای اولین بار در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت و بازی بعد خود را در آذر ۱۳۹۲ با پیراهن استقلال در مقابل کاسپین قزوین در جام حذفی انجام داد که در هر دو بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه استقلال شد. وی همچنین در اردیبهشت ۱۳۹۳ در بازی مقابل الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا درون دروازه تیم استقلال تهران قرار گرفت.

حسینی پس از اتمام دوران سربازی، با توجه به قراردادش، به استقلال تهران بازگشت. در این فصل، علیرضا منصوریان، به این گلر جوان فرصت دروازه‌بانی استقلال تهران را در دو بازی حساس نخست و پایانی نیم فصل (مقابل تیم‌های نفت تهران و سپاهان) داد که هر دو بازی با نتیجه تساوی ۱–۱ پایان یافتند. همچنین او توانست در بازی مقابل نفت تهران در نیم فصل دوم لیگ ۹۶–۹۵ جایگزین مهدی رحمتی شود و با واکنش‌های زیبایش دروازه اش را بسته نگه دارد. استقلال توانست آن بازی را با سوپر گل امید ابراهیمی از روی ضربه آزاد پیروز شود.


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

وریا غفوری در تمرین تیم بانوان وچان کردستان (۴ عکس) - عکسیاتو

وریا غفوری در تمرین تیم بانوان وچان کردستان (۴ عکس) – عکسیاتو

عکس های وریا غفوری کاپیتان کردستانی تیم استقلال در تمرین تیم فوتبال بانوان «وچان» استان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *