صفحه اصلی / برنامه پرشین گات تلنت چند قسمت است / زمان و ساعت پخش تکرار برنامه پرشین گات تلنت از شبکه MBC Persia و روزهای پخش

زمان و ساعت پخش تکرار برنامه پرشین گات تلنت از شبکه MBC Persia و روزهای پخش

زمان و ساعت پخش تکرار برنامه پرشین گات تلنت از شبکه MBC Persia و روزهای پخش

برنامه استعدادیابی پرشین گات تلنت Persain Got Talent که یک مسابقه استعداد یابی است چندی پیش اخبار مبنی بر تولید آن منتشر گردید و این روزها اولین قسمت های این برنامه در حال ضبظ است . این برنامه از شبکه ماهواره ای فارسی زبان MBC Persia پخش میگردد و مهناز افشار به عنوان یکی از داوران مسابقه حضور دارد . در ادامه جزئیات بیشتر این مسابقه را بخوانید .

این برنامه احتمالا از اواسط دی ماه ۹۸ در روزهای پنج شنبه و جمعه در ساعت ۲۲ پخش میگردد . البته تاکنون به طور دقیق زمان پخش از سوی سازندگان اعلام نشده است.

تکرار پرشین گات تلنت از شبکه ام بی سی پرشیا

تکرار این مسابقه استعداد یابی نیز در روز بعد در ساعت های … از شبکه Mbc persia پخش میگردد.

داوران مسابقه استعدادیابی پرشین گات تلنت

ابی (ابراهیم حامدی ) آرش خوانندگان لس آنجلسی به همراه مهناز افشار و نازنین از داوران این مسابقه می باشند . همچنین مجری این مسابقه  فرزان اطهری و یک زن به نام سارا می باشد . همچنین پیش از این صدف طاهریان و مزدک میرزایی به عنوان داوران این مسابقه معرفی شده بودند که در نهایت آنها در این برنامه حضور نخواهند داشت.

برنامه پرشین گات تلنت نمونه های بسیاری مشابهی در سراسر دنیا دارد . همچنین فصل دوم عصر جدید نیز قرار است همزمان با پخش این برنامه در صدا و سیما پخش گردد و حال باید دید ایا این برنامه می تواند رقیب جدی برای عصر جدید باشد ؟

برنامه پرشین گات تلنت چند قسمت است و از کدام شبکه پخش میگردد ؟

این برنامه در ۱۲ قسمت در دوره مقدماتی در حال ضبط است و مرحله نیمه نهایی آن در لندن برگزار می شود و فینال آن در لس آنجلس برگزار میگردد. این برنامه از شبکه ماهواره ای MBC Persia پخش میگردد و با جستجو می توانید فرکانس آن را بیابید.

نجوه ثبت نام و حضور در برنامه پرشین گات تلنت

تا کنون جزئیاتی در خصوص حضور در برنامه توسط سازندگان اعلام نشده است


Source link

این مطالب را نیز ببینید!

زمان و ساعت پخش تکرار سریال دوپینگ از شبکه ۳ در نوروز ۹۹

زمان و ساعت پخش تکرار سریال دوپینگ از شبکه ۳ در نوروز ۹۹

سریال دوپینگ سریال نوروزی شبکه سه سیما در ایام عید نوروز سال ۹۹ می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *