صفحه اصلی / pmc horoscope / فال pmc روزانه جدید ” از شنبه ۱۴ تیر تا جمعه ۲۰ تیر ۹۹ ” فال هفتگی

فال pmc روزانه جدید ” از شنبه ۱۴ تیر تا جمعه ۲۰ تیر ۹۹ ” فال هفتگی

فال pmc روزانه جدید " از شنبه ۱۴ تیر تا جمعه ۲۰ تیر ۹۹ " فال هفتگی

فال pmc روزانه، فال پی ام سی هفته بعد، طالع بینی، فال شنبه ۲۱ تیر، فال یکشنبه ۲۲ تیر، فال دوشنبه ۲۳ تیر، فال سه شنبه ۲۴تیر، فال چهارشنبه ۲۵ تیر، فال پنجشنبه ۲۶ تیر، فال جمعه ۲۰ تیر، فال هفتگی، فال روزانه

فال روزانه شبکه PMC

بخش سرگرمی فارسی کلاب – ما هر هفته فال هفتگی که از شبکه pmc بخش می‎شه رو برای شما دوستان آماده می‎کنیم و شما هر هفته از روزهای جمعه می‎توانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در فارسی کلاب بخوانید.

شاید بعضی‎ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به فال و طالع بینی معتقدند و خیلی‎ها هم برای سرگرمی این فال‎ها رو دنبال می‎کنند. اعتقاد و توجه بیش از اندازه به مباحث فال و طالع بینی کار درستی نیست و توصیه می‎کنیم صرفا جهت سرگرمی از فال استفاده کنید.

شما هم می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین می‎توانید فایل صوتی فال pmc این هفته را در انتهای همین مطلب مشاهده و یا دانلود کنید.

فال جدید پی ام سی + امروز

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین: مرز باریکی بین خیال پردازی و رویا است

اگر در این هفته قصد دارید از واقعیت های تلخ جهان به عالم رویا پناه ببرید هیچ اشکالی ندارد به شرط این که روحیه خود را پس بگیرید و با انرژی ادامه دهید نه اینکه تبدیل به عادت شود. مدتی است که از یار احساسی خود بیخبر و دلتنگ هستید. آه و ناله فقط به یادآوری احساس شما منجر می شود و هیچ سودی ندارد.


♉ فال متولدین اردیبهشت: شرایط فوق العاده ای مالی در راه است

مدتی است رفتار شیرین اما حیله گرانه یکی از دوستان نزدیک شما را به دردسر انداخته است. اگر مایلید واقعیت ها را ببینید بهتر است از ایده آل گرایی فاصله بگیرید و تنها از افراد مورد اعتماد تان طلب کمک کنید. از نظر مالی شرایط فوق العاده ای در آینده ای نزدیک پیش می آید که زندگی شما زیر و رو می کند.


♊ فال هفتگی متولدین خرداد: مشورت دید بهتری به شما می دهد

قدرت تخیل بالایی که دارید می تواند فرصت های پیش رو را بهتر به شما نمایش دهد. اگرچه دید مثبت به مسائل تحسین برانگیز است اما گاه دچار توهم می شوید. پیشنهاد شغل جدیدی به شما می شود که موفقیت زیادی برای شما به همراه دارد اما بدون مشورت اقدام نکنید.


♋ فال pmc امروز متولدین تیر: اینترنت می تواند رونق زیادی به کارتان بدهد

اگر به تازگی رابطه عاطفی را شروع کرده اید نسبت به آن تردید نداشته باشید با چشم باز به استقبال اتفاقات زندگی بروید. اگر رکود و شرایط نامناسبی را در کسب و کار خود شاهد هستید می توانید از فرصت اینترنت بهره ببرید تا علاوه بر اینکه قرض و بدهی را بپردازید سود سرشاری نیز شاهد باشید.


♌ فال پی ام سی متولدین مرداد: فکری به حال آشفتگی و اغتشاش های ذهنی خود کنید

روحیه حساس و شکننده شما تحمل بار روانی مضاعف را ندارد. بهتر است فکری به حال آشفتگی و اغتشاش های خود کنید. اگر دچار بیماری هستید به زودی از بستر آن رها می شوید نگران نباشید. متاهلین مرداد ماهی سوپرایز عاشقانه ای در راه دارند که به شدت آنها خوشحال می کند.


♍ فال جدید متولدین شهریور: به توانایی های خود تکیه کنید

متولدین شهریور بهتر است روی راز داری خود بیشتر تمرکز کنند. شما کم دشمن ندارید که به عمد پشت سر شما بد گویی می کنند، مراقب این افراد باشید. از هنر های ذاتی خود استفاده کنید تا علاوه بر درخشش از حالت رکود و خستگی روحی نیز خارج شوید.


♎ فال پی ام سی متولدین مهر: قبل از صحبت کردن خوب فکر کنید

اگر قبل از حرف زدن خوب فکر نکنید ممکن است یار احساسی تان دچار اشتباه شود و مشاجره ای را نیز داشته باشید. از فرصت های خالی استفاده کنید تا با مطالعه کتاب حرفی برای گفتن داشته باشید. شما انسان بسیار خوش شانسی هستید که چندان قدر این نعمت را نمی دانید.


♏ فال متولدین آبان: لطف خداوند راه های بهتری برای شما باز می کند

این هفته ممکن است چالش های زیادی را از نظر مالی متحمل شوید. فرا رسیدن زمان پرداخت قبض ها و اعمال فشار صاحب خانه ممکن است شما را دچار تنش کند. نگران نباشید با لطف خداوند می توانید از این محدودیت ها به راحتی عبور کنید.


♐ فال پی ام سی متولدین آذر: از خشم دوری کنید

شادی بسیار زیادی از دیدار های خانوادگی یا ارتباط دوستانه در پیش است. ممکن است ناخواسته به درگیری و گرفتاری های خانوادگی دوستانتان کشیده شوید با آرامش و سکوت از این مرحله عبور کنید. مراقب باشید که عصبانیت می تواند آتش این درگیری را دو چندان کند.


♑ فال پی ام سی این هفته متولدین دى: لجبازی و یکدندگی مانع دید می شود

لجبازی و یکدندگی بسیاری که در برخی مواقع بروز می دهید دیگران را دچار خطا می کند که به محدوده شما وارد شوند. در نظر داشته باشید که شکوه و شکایت فقط شما را از مسیر اصلی دور می کند به جای وعده های تو خالی به دیگران دست به زانو بزنید و بلند شوید.


♒ فال  پی ام سی متولدین بهمن: پیشنهاد کاری عالی در راه است

یک سوغاتی یا هدیه از سمت شخصی دریافت می کنید که هرگز فکر نمی کردید به شما توجه ای داشته باشد. اگر قصد دارید برای پیگیری امور اداری به جایی بروید بهتر است شرایط روحی خود را لحاظ کنید. پیشنهاد کاری به شما می شود که سکوی پرتاب به آینده است.


♓ فال پی ام سی متولدین اسفند: دید خود درباره تجربیات تلخ احساسی عوض کنید

اگر مدتی است از نظر احساسی تجربیات تلخی را داشته اید نگران نباشید قرار نیست سرانجام تمامی رابطه ها یکی شود. شما به شدت بین دوستانتان محبوب هستید که گاهی مسئولیت دو چندانی به شما تحمیل می دارد. اگر یکی از اقوام نزدیک تان شخصی را دوست دارد با واسطه شدن علاوه بر شادی قدم در راه خیر نیز بگذارید.

مطالب مرتبط با فال و طالع بینی صرفا جهت اطلاع و سرگرمی بوده و فارسی کلاب مسئولیتی در این باره ندارد!

 

بیشتر بخوانید:


l

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *